1345
1341
عنوان

کاربری ترانه پاییزی متاسفم برات

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 40 پست
من به ترانه پاییزی حق میدم چون اسم کاربریش قشنگه    

تو رو خدا نکن این کار رو با من! 😁 

من خودم این ذکر رو دوست دارم 

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، ...

اگر به حلال کردن باشه،

من نباید حلال کنم که نمیکنم،شما بد منو نوشتی بعد قفل کردی،

من بدتو نگفتم جواب سوالاتو دادم گفتم از چی داری میسوزی که هوار زدی اسممو ؟! 

من تگت کردم قفل نزدم بیای حرف بزنی،کسی راجبت نگفته،خودت باعث شدی،

روایت ربط داشت بهش مگه نهایت ربط بدی،

خانم قبل اینه بیای مظلوم بشی به حرفات فک کن،

الله و اعلم،

من حلالیت می طلبم ازت با اینکه حرفی بت نزدم فقط جواب سوالاتو دادم،

کلمه ماست مالیت اشتباه بود،

خاله زنکی خوشم نمیاد ،کارت زشت بود،یاعلی

یه صلوات بفرس خدا حاجتمو بده،به لطف امام زمان

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

اولا اگر میخواستم جو رو متشنج کنم قفلش نمیکردم ک مث همین دوستانی ک پایین پستت اومدن راجع ب من گفتن، ...

ممکنه اینجا کسی و حلال نکنی کسی جای دیگه حلالیت نکنه ببخش تا خدا ببخشه منم حلال کنید نمیدونستم موضوع چیه اصلا نباید میومدم الان هم ناراحتم که خدا نکنه نبخشم 🤝😍😍😍

واسه حاجتم صلوات بفرستید لطفا 🤗❤
قرآن نماز همه کار میکنم فقط حجابم بده ایا بنظرتون خدا میندازم جهنم مسیحیت یا بعضی مسلمانان درسته بد ...

عزیزم من نمیدونم میندازه جهنم اما میدونم اگاهانه داری یه فعل حرامی رو انجام میدی اثرات وضیعیش چ تو این دنیا چ تو اون دنیا گریبان گیرت میشه! و اینکه حجاب بعد اجتماعی داره باید جواب خیلی ها رو اون دنیا داد! 

قطعا منم فعل حرام اگاهانه دارم چون هوای نفس غلبه میکنه! و ادم میدونه ک نباید بکنه میکنهر! 

در ضمن شما ک اینقدر ب خدا وصلی قطعا یه روزی بسبب ارتباطتت با خدا ب این میرسی ک حجابتم درست کنی

میخوام یه جمله بهت بگم مسیر زندگیت عوض بشه! 😇.                                    .                                                                           .                                                                           .                                                                           .                                                                                                                  عزیزم از اونور برو. 😁   🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️     
1350
عزیزم من نمیدونم میندازه جهنم اما میدونم اگاهانه داری یه فعل حرامی رو انجام میدی اثرات وضیعیش چ تو ا ...

منو خدا یه قول قرار هایی بستیم که اگه خدا قبول کنه چشم پوشی میکنه انشالله ممنونم از توضیحات مهمت🧚‍😻

1307
نه اینجا بهتره

از تو هم میخوام که این دوستمون رو ببخشی من نمیخوام فک کنین که دارم ریا میکنم و خود نمایی که ادم خوبیم ولی پیامبر دستور داده که نهی از منکر کنیم

از تو هم میخوام که این دوستمون رو ببخشی من نمیخوام فک کنین که دارم ریا میکنم و خود نمایی که ادم خوبی ...

عزیزم زهرا چقد مهربونی،اسمت مثه جدم مادره ساداته،

منم مثه تو قول و قرار دارم باخدا،دعا کن واسم خدا قبولم کنه

1288
عزیزم من نمیدونم میندازه جهنم اما میدونم اگاهانه داری یه فعل حرامی رو انجام میدی اثرات وضیعیش چ تو ا ...

خب اگه مسیحی ها همه میدونم گناهه یعنی هر ‌کاری خوب کردی همه رفتن به فنا اینجور نگو ما نمی دونیم هنوز کدوم دین درسته فقط می دونیم شیعه ۱۲ امامی داشتیم که خداروشکر معجزه هاشون دیدیم اسیه هم زن خوب بود ولی حجاب نداشت الان یکی از بهترین زنای بهشته البته خدا میدونه شاید تو راست میگی 

برو بیرون از نی نی سایت    

برو بیرون از تایپیک،تو زن گنده ای هستی یا مرد گنده ای؟ مثه نی نیا که قهر می‌کنن میگن نیا خونمون دیگه :))))))

عزیزم زهرا چقد مهربونی،اسمت مثه جدم مادره ساداته، منم مثه تو قول و قرار دارم باخدا،دعا کن واسم خدا ...

الهی قبول کنه بچه ها من واقعا به خودم افتخار میکنم 

۱ با صدا اذان بدنیا اومدم

۲ تو بیمارستان مادرم حضرت زهرا

۳ اسمم فاطمه زهرا

1335