2726
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 216 پست
اهان ممنون  اخه چند وقت پیش یه خانم تقریبا جلوی پیتزا شهر ما  با وصع ناجور قر میداد و را ...

حالا دختر جوون اینکارو بکنه میگی جوونه تو قشم یه پیرزن ۷۰ ساله دیدم چادریا رو مسخره میکرد رفتم کیف بخرم فروشنده حدود ۳۰ سال داشت داشتن باهم دوست میشدن 🥶منو مسخره کردن یه اخم به پیرزنه کردم اومدم بیرونوای پیرزنه رو صندلی نشسته بود لنگاشو وا کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا ...

وااااااااااااای

کی میگه یه تومن.

من ماه پیش از،مزون کیمیای سحر یه چادر کار شده گرفتم 490 تومن.....

چه خبرتونه یه تومن....

2728
شهرما تقریبا خوبه ..همه باحجاب ....یا چادرین یا مانتویی هایی که رعایت میکنن ...داف مافم نداریم

خوشبحالتون شهرتون کجاس؟؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا ...

بحث سر قیمت نیست و گرنه من چنتا چادر علاء ساده دارم تو خونه که اصلا سر نزدمشون همشون هدیه ان

بعضیام واقعا تیپاشون مسخرن کلی مسخرشون میکنم😆😆 به خیال خودشون عروسکن

والا عزیزم اون حد از آرایش و میکاپو شینیون رو اگه چوب هم داشت توهم میزد .تازه عملهای جراحی و پروتز و اینا بماند. اینا توهم زیبایی هس نه خود زیبایی . زیبایی اینه که فکرت عفیف باشه و تنتو برای غیر محرمت عریان نکنی. نه اینکه خیابون بشه محل جلوه گری خانوما برای شوهرای بقیه و خونه بشه محل جنگ و دعوا!!!

2706