2726
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 216 پست
من خودم بیشتر از شوهرم نگاه میکنم حتی رنگ مو انتخاب میکنم این وسط😂

بعضیام واقعا تیپاشون مسخرن کلی مسخرشون میکنم😆😆

به خیال خودشون عروسکن

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم وقتی گرمه تا خونه خاله و مامانم با مانتو میرم ولی توی بازار و خرید چادر وقتی گرمم میشه نمیتونم و ...

اخه ایشون گفتن شلوار کوتاه و مانتو کوتاه و موی بیرون 

برای همین پرسیدم

برای ظهور امام زمان صلوات
2728
چى بگم  يه مثلى هست ميگه كسى كه ديگران رو سرزنش ميكنه جاش ته چاهه منظورش هم اينه خودش به همون ...

ولی بااین حرفتم موافقم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
بعضیام واقعا تیپاشون مسخرن کلی مسخرشون میکنم😆😆 به خیال خودشون عروسکن

من یه بار پلنگ دیدم ابروها پهن و شیطونی لباش گندهههههه شلوار رنگی رنگی خوشگلم نبود تو خیابونم شل راه میرفت پشت چشماش سبز کرده بود لپا قرمززززززخودشم سبزه اصلا بهش نمیومد 

عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا کاملا برعکسه. طرف میره ی ساپورت بیست تومنی میپوشه.اما ی چادری ب غیر از چادرش لباساش هم اونجور نیس که ارزون باشه. مثلا ساپورت بپوشه زیر چادر!!! 

خیلی هاشون پوششون عادیه دیگه فقط اون خانوم همسایه که تا نصف شب میومد خونه جلو شوهرم چاک سینه ش بیرون ...

اووووووق به مامانش.😝😝

شوهر تو از راه به در نکنه😯🤐

زنه بیوه هست؟؟

اهان ممنون  اخه چند وقت پیش یه خانم تقریبا جلوی پیتزا شهر ما  با وصع ناجور قر میداد و را ...

نه بابا من فقط چادر دوس ندارم مانتو جلو باز بلند میپوشم با زیر سارافونی بلند تقریبا اما خوب مانتو هام اکثرا آستینشون کوتاهه

2706