2733
2734
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2504 بازدید | 216 پست

ماتوفامیلمون داریم یه خانومه لاغر دنده هاش مشخصه ازشدت لاغری سینه هم نداره اصلا یه بندانگشت فقط

میگم بیچاره چی میکشه وقتی باشوهرش میره بیرون 

بااین وضع خانومای خیابون

کاش به خاطر هم نوع های خودمون رعایت کنیم لااقل شاید یه خانوم زیبانباشه چراازچشم شوهرش بندازیمش

واقعا تاثیرداره به نظر من

مردهرچقدر هم خوب باشه یه روزی از پادرمیاد

سوالتو که اینجوری پرسیدی هر جوری جواب بدیم یکی میاد ی چیزی میگه!!!در کل من خوشم نمیاد ی چیزی دورم بپیچه... به نظرم اگر حجاب میخوای خیلی کارای دیگه هم میتونی بکنی.مثلا مانتو بلند و شال بلند و...بازم این یک انتخابه.من نظر خودمو گفتم.تو رو خدا همش ریپلای نکنید که چرا خوشت نمیاد و...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قم زياد ميام اما نديدم در اين حد كه ميگيد تهران و كرج هم ديدم تنها نكته اى كه ديدم روسرى هايه كه مو ...

میگم توی تهران شلوار میپوشن اینجا یکی دوسال بود که نمیپوسیدن الان دیگه هر جااااا حتی پاییبیین پاین شهر شلوارک هستن یا ساحلی بدون. شلوار 

قم زياد ميام اما نديدم در اين حد كه ميگيد تهران و كرج هم ديدم تنها نكته اى كه ديدم روسرى هايه كه مو ...

زوری چیه عزیزم 

قانون کشور و براش زحمت کشیده شده  خون شهید دادن

حالا  بیان برش دارن ؟؟؟

اگر کسی اعتقادم نداره  باید رعایت کنه

2731
دیگه دوس ندارم با شوهرم برم بیرون دردناک بیرون رفتنامو ن

آره والا منکه خودم سعی میکنم جلو چشامو بگیرمو نگاشون نکنم مگرنه نگاشون کنم چشام اینطوری میشه😨😨😨😨😡😡 تو دلم ی تفم روش میکنم😒

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
ماتوفامیلمون داریم یه خانومه لاغر دنده هاش مشخصه ازشدت لاغری سینه هم نداره اصلا یه بندانگشت فقط میگ ...

عزیزم خانومی که حجابش خوبه  فقط از خدا بخواد همسر و فرزندانشو خدا حفظ کنه و خدا حفظ میکنه 

و اگه با وضع ناجور دل کسی رو بلرزونیم خدا هم دل شوهرمونو میلرزونه    

2738

ولی استارتر خوشبحالت من در تلاشم از چادر راحت شم کلا تو میخوای بپوشی میدونی چادر و دوس دارم اما چادر حرمت داره اگه حرمتش شکسته بشه زیبا نیست با شلوار کوتاه دستای تا آرنج بیرون و موی بیرون چادر کشیدن زیبا نیست واسه همین من دیگه چادر نمیکشم البته جلو پدرشوهرم مجبورم بپوشم بسکه حساسه

آره والا منکه خودم سعی میکنم جلو چشامو بگیرمو نگاشون نکنم مگرنه نگاشون کنم چشام اینطوری میشه😨😨😨😨 ...

خیلی هاشون پوششون عادیه دیگه فقط اون خانوم همسایه که تا نصف شب میومد خونه جلو شوهرم چاک سینه ش بیرون بود . وای وای همش میگفت وای امروز خیلی خوردم پهلوم زده بیرون.وای من روزی ۳ بار حمام میرم 😷دخترش که ۱۸ سالشه عقلش بیشتر از ننشه .مامانه دوست پسرم داره

چى بگم  يه مثلى هست ميگه كسى كه ديگران رو سرزنش ميكنه جاش ته چاهه منظورش هم اينه خودش به همون ...

آره عین مادرشوهر من هی پشت بی چادرا حرف میزد عروسش چادرو گذاشت کنار😅😅😅😅

2706