2726
عنوان

چادریا بیان لطفا

2504 بازدید | 216 پست

بچها من دوست دارم چادر بشم اما یه دونه چادر دارم خیلی اذیتم سر ،مدام از سرم میفته دستم هم چند سانت بیشتر اونورتر نمیره انگار دستمو بسته باشند ویه سوال دیگه به نظرتون چادریا بیکلاسن البته ببخشید یا زشتن آیا 

من چادری نیستم اومدم سر صبح فوضولی😆😆😆

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا... یعنی چی بی کلاس و زشت؟ 

همه مدل ادمی تو همه مدل تیپی داریم.. ربطی ب چادر نداره.. 

اگ میتونی ی چادر دگ بخر..

مبارک باشه چادری شدنت💖

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
2728

نه اصلا.من خواهر محجبه.روسری و ساق دستش باهم ست میکنه انقد ناز و باکلاس میشه.چادرشم هر چندماه جدید میکنه و....خلاصه خیلی خوشتیپ.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

عزیزم چادری خوش لباس و شیک هم داریم

چادر عبایی یا همون عربی بگیر خیلی راحته من از اون مدل دارم

ساده اصلا بلد نیستم بگیرم اگ سرم کنم چادر و روسری همش باهم میفته حیثیتم ب باد میره😁😁

در کل جای مهم بخام برم چادریم بقیه مواقع بی چادر

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔

سوالتو بد پرسیدی‌.الان تاپیک به خاک و خون کشیده میشه

.نه عزیز هرچی دوست داری بپوش کار بقیه ندداشته باش چی میگن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘

هیچکدوم چه ربطی داره به بی کلاسی...

من کلی آدم پولدار خوشگل دیدم که چادریو مرتب با پوشیدن لباسو روسری...ست زیر چادر خیلیم شیک بود.

کلی مجری هم تو تلوزیون هست که چادرین.

اگ چادرت اذیتت میکنه خب عوضش کن یا ببر خیاط هم کش سربراش بزاره هم جا دست

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

چادری نیستم ولی نه زشته نه بی کلاس یک انتخابه!

واسه چادری ها دو تا چیز خیلی توی چشمه!یکی روسری یکی کیف!این دو تا رو شیک و گرون بخر!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
من عربی سر میکنم راحتم انقدر گرون شده چادر که نگو 

شهر ما که بخاطر اینکه چادر گرون شده حتی پیرزنها ام از چادری بودن دراومدن😥😥😥🙁

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
سوالتو بد پرسیدی‌.الان تاپیک به خاک و خون کشیده میشه .نه عزیز هرچی دوست داری بپوش کار بقیه ندداشته ...

من خودم عاششششق چادربم تو خیابوون محو تماشاسون میشم ولی احساس میکنم دیگران بد برخورد میکنن به خاطر همین گفتم

2706