1345
1341
عنوان

چادریا بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2378 بازدید | 216 پست

عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا کاملا برعکسه. طرف میره ی ساپورت بیست تومنی میپوشه.اما ی چادری ب غیر از چادرش لباساش هم اونجور نیس که ارزون باشه. مثلا ساپورت بپوشه زیر چادر!!! 

انگاری پیامتو پاک کردی ندیدم

اره 

سوالمو جور دیگه پرسیده بودم

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
خیلی هاشون پوششون عادیه دیگه فقط اون خانوم همسایه که تا نصف شب میومد خونه جلو شوهرم چاک سینه ش بیرون ...

اووووووق به مامانش.😝😝

شوهر تو از راه به در نکنه😯🤐

زنه بیوه هست؟؟

دُخمَلَکم یک سالهشد😃😃😃😃در تاریخ ۹۸/۵/۲۱ساعت     😍😍۲۳:۵۰😍😍

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

اهان ممنون  اخه چند وقت پیش یه خانم تقریبا جلوی پیتزا شهر ما  با وصع ناجور قر میداد و را ...

نه بابا من فقط چادر دوس ندارم مانتو جلو باز بلند میپوشم با زیر سارافونی بلند تقریبا اما خوب مانتو هام اکثرا آستینشون کوتاهه

1350
اهان ممنون  اخه چند وقت پیش یه خانم تقریبا جلوی پیتزا شهر ما  با وصع ناجور قر میداد و را ...

حالا دختر جوون اینکارو بکنه میگی جوونه تو قشم یه پیرزن ۷۰ ساله دیدم چادریا رو مسخره میکرد رفتم کیف بخرم فروشنده حدود ۳۰ سال داشت داشتن باهم دوست میشدن 🥶منو مسخره کردن یه اخم به پیرزنه کردم اومدم بیرونوای پیرزنه رو صندلی نشسته بود لنگاشو وا کرده بود

نه بابا من فقط چادر دوس ندارم مانتو جلو باز بلند میپوشم با زیر سارافونی بلند تقریبا اما خوب مانتو ها ...

اهان

برای شادی روح اموات صلوات بابابزرگ قشنگم دیگه پیش ما نیست چقدر احمق بودم که قدرشو ندونستم دلم برات تنگ شده برای شادی روح همه اموات صلوات مثل من نباشید قدرشون رو بدونید چقدر باید عذاب بکشم بخاطر حماقت هام منو ببخش بابابزرگ مهربونمخدا همیشه هست یا علی(ع) (لطفا برای حاجت همه و من صلوات بفرستید)اگه خونه میخای برو لیست تاپیک هامو اونجا یه نماز گذاشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3036068/نماز-برای-خرید-خانه-یا-بزرگتر-شدن-خانه?postId=98633455لطفا  برای ارزو های همه و من صلوات بفرست لطفا برای طول عمر همه ی مدر و مادر ها و پدر و مادر من صلوات بفرست
عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا ...

وااااااااااااای

کی میگه یه تومن.

من ماه پیش از،مزون کیمیای سحر یه چادر کار شده گرفتم 490 تومن.....

چه خبرتونه یه تومن....

شهرما تقریبا خوبه ..همه باحجاب ....یا چادرین یا مانتویی هایی که رعایت میکنن ...داف مافم نداریم

خوشبحالتون شهرتون کجاس؟؟

دُخمَلَکم یک سالهشد😃😃😃😃در تاریخ ۹۸/۵/۲۱ساعت     😍😍۲۳:۵۰😍😍
1348
عزیزم ببخشید ی چادرخوب  الان ی تومن قیمتشه. کذشت اون زمان که هر می نداشت چادری بود. الان اتفاقا ...

بحث سر قیمت نیست و گرنه من چنتا چادر علاء ساده دارم تو خونه که اصلا سر نزدمشون همشون هدیه ان

حالا دختر جوون اینکارو بکنه میگی جوونه تو قشم یه پیرزن ۷۰ ساله دیدم چادریا رو مسخره میکرد رفتم کیف ب ...

ادم نمی دونه چی بگه 

ولی دیگه عوضی مگه شاخ داره

ای کاش ای کاش اینجام اینطور بود

😐😐😐😐

من از كاربراي قديمي ام...🙄🙄🤢🤢🤐🤐😳😳😎 اينجانب اينقدر كاربريم قديميه كه وقتي اصلا ني ني سايتي نبود و سايتي وجود نداشت و خانم تهراني هم بدنيا نيومده بود و ني ني يارا هم دنبال پستونك شون ميگشتن ، من بودم... 🤥🤥🤥😳😳😰😰 اينقدر قديمي كه شايد باورتون نشه ولي خودمم يادم نمياد...🙄🙄🙄🤔🤔😒😒🙁🙁😳😳😳                                                        بعله ديگه... يه جورايي فسيل سايتم و از اين روزاست كه واسم از طرف گينس بزرگداشت قديمي ترين كاربر رو برگزار كنن...🤢🤢🤢         اينقدر كه من قديمي ام قديمي هم خودش انقدر قديمي نبود😏😏😏😏😏🙄🙄🙄🙄                                                                             اينجا هم كه همه كاربر قديمي و اهل دل 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️                       فكر كنم فقط خانم تهراني و ني ني يار پنج هستن  كه جديدالورودهستن 😒😒😲😲😏😏😣😣😜😜😝😝🤣🤣                                  اين روزها همه كاربر قديمي هستن، شماچطور؟؟؟😝😝😝😜😜                    چطوري قديمي؟؟؟😉😒😏😕🤥🤥🙋🏻🙋🏻
وااااااااااااای کی میگه یه تومن. من ماه پیش از،مزون کیمیای سحر یه چادر کار شده گرفتم 490 تومن..... ...

چادر ساده تا ۲ تومن هست 

عربی هم ۲ ونیم

1226
بعضیام واقعا تیپاشون مسخرن کلی مسخرشون میکنم😆😆 به خیال خودشون عروسکن

والا عزیزم اون حد از آرایش و میکاپو شینیون رو اگه چوب هم داشت توهم میزد .تازه عملهای جراحی و پروتز و اینا بماند. اینا توهم زیبایی هس نه خود زیبایی . زیبایی اینه که فکرت عفیف باشه و تنتو برای غیر محرمت عریان نکنی. نه اینکه خیابون بشه محل جلوه گری خانوما برای شوهرای بقیه و خونه بشه محل جنگ و دعوا!!!

1346