1351
1341

کسی هست شوهرش به خاطرش قید خانوادشو بزنه 

یا اگه بخواین بدونید این کارو به خاطرتون میکنه؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

اگ واقعا زندگی خودمون ب خطر بیفته بله میکنه

همونطور ک الان بخاطر دخالتهای بیجا و حرفهای بی مورد مادرش خیلی رلبطش کم هس ن زنگ میزنه بهشون ن هیچ فقط هفته ای یکبار سر میزنیم بهشون

خدایا میدونم که به زودی معجزتو به من و عشقم نشون میدی😍و ماهم مامان بابا میشیم❤🙃
1350
اگ واقعا زندگی خودمون ب خطر بیفته بله میکنه همونطور ک الان بخاطر دخالتهای بیجا و حرفهای بی مورد ماد ...

خوش به حالت یعنی تو طول یه هفته زنگ نمیزنه بهشون؟ 

قیدشونو نزده.اما ی بار خانوادش ب من بی احترامی کردن حدود ۶ماه هیچ رابطه ای باهاشون نداشت.بعدشم ب اصرار خودم اشتی کرد..الانم باهاشون سرسنگینه..

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😘😍
آره نامزد من اینکارو کرد و جدا شد از خانوادش ولی متاسفانه خدا ازم گرفتش

آخه به نظر من شدت عشق رو میرسونه از طرفی

از طرفی هم میگن اگه کسی این کارو بکنه همونطور هم زنشو ول میکنه.

قیدشونو نزده.اما ی بار خانوادش ب من بی احترامی کردن حدود ۶ماه هیچ رابطه ای باهاشون نداشت.بعدشم ب اصر ...

شما چکار کرده بودی که بهتون بی احترامی کردن؟

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
1274
قیدشونو نزده.اما ی بار خانوادش ب من بی احترامی کردن حدود ۶ماه هیچ رابطه ای باهاشون نداشت.بعدشم ب اصر ...

آفرین. خب اینم خیلی خوبه که شوهر من اگه خانوادش بهم بی احترامی بکنن هیچ عکس العملی نشون نمیده.، 

1308
خوش به حالت یعنی تو طول یه هفته زنگ نمیزنه بهشون؟ 

ن عزیزم

اگ دوهفته هم بشه نمیزنه

بارها مادرش گفته آره یه زنگ نمیزنی و فلان میگه من همینم ک هستم درگیر زندگی خودمم چون هروقت بزنگه یه بحثی درست میکنه مادرش

وقتی هم میریم خونشون خیلی باهاشون قاطی نمیشه

خدایا میدونم که به زودی معجزتو به من و عشقم نشون میدی😍و ماهم مامان بابا میشیم❤🙃

کسی ک قید خانوادشو بزنه ی روزم قید همسرشو میزنه...

اگ شوهرم مهربون و با معرفت نبود هیچوقت باهاش ازدواج نمیکردم.. رفتار خانوادش هرچقدرم برای من ناخوشایند باشه برای اون از خون و گوشتشن.. 

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑
شما چکار کرده بودی که بهتون بی احترامی کردن؟

هیچی والا..گفتن بیا خونه مون وایسا..منم گفتم خونه شما راحت نیستم..مگه که شوهرمم باشه...

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😘😍
1335