2737
2734

برای جلوگیری از ترک منظورمه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
روغن زیتون من مادرم داداشم و باردار بود هروز شکمشو باروغن زیتون ماساژ میدادم الان ۱ترک هم نداره بعد۳ ...

از چند هفتگی؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ژنتیکی بیشتر زیاد خودتو اذیت نکن تاثیر همشون در یه حده...

من هیچی هیچی نزدم از چرب بودن بدم میاد روزی دوبار دوش میگیرم بدنم خشک حشک باشه...کنار ناف ام اونم بعد زایمان اندازه نیم میل ترک خورد اونم نمیدونم چرا؟!

من کره بدن پالمر گرفتم. خیلی چربه اعصابم خورد. شد همه ش حس میکنم چربم. نمیدونم همه شون همینن؟ 

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
2738
از چند هفتگی؟

دیگ هروقت که احساس کردی شکم داره بزرگ میشه من الان ۱۹هفتم شکمم بزرگه استفاده میکنم جنس پوستم البته بستگی داره من مثل مامانمم. زنداییم میگفت منم روغن زیتون زدم و وقتی زایمان کردم از بعداون روغن شترمرغ ۱خط هم نداره من فک میکردم پُره چون خیلی لاغره و سر بارداری شکمش خیلی بزرگ بود

ژنتیکی بیشتر زیاد خودتو اذیت نکن تاثیر همشون در یه حده... من هیچی هیچی نزدم از چرب بودن بدم میاد رو ...

من بار اول شکممو زدم ترک نخورد ولی رونامو که بهش فکر نکرده بودم خورد. حالا میخوام تلاشمو بکنم دیگه لااقل نگم از بی توجهی بوده این ترکا.

پس پوستت حتما بزن از اوناست که ترک میخورن...

خریدم خیلی چربه !😐 

عزیزم هیچ کرم و روغنی به پای روغن زیتون نمیرسه.روزی سه بار بدنتو با روغن زیتون چرب کن

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 
2706