2726
عنوان

دکترم گفت اگه این آمپولو بزنی میمیری.. درسته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 36 پست
دکترت کیه؟

اسم نمیگم عزیزم شاید راضی نباشه ولی دکتر خوبیه اکثرا راصین ازش.‌‌.

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوماهه روز ۱۲ سیکلم فولیام ۲۰ هستن همپول اچ سی جی میزنم. واسه همین میگم دکترو عوض کن که تقویتی ه ...

نه واسه من اولاش ک امپول میزنم خوب رشد نمیکنه یدفه بعد چند روز خوب میشه.. اونماه سه روز امپول زدم فولیم از ۱۰ شده بود ۱۲ دوباره دو روز امپول زدم از ۱۲ شده بود ۲۰😑

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
همون دیگه همه همینن من اینجا دیدم.. این میگه تا روز ۱۲ نهایت باید سایزش ۱۸ شده باشه وگرنه دیر میشه آ ...

چه حرف مضحکی..

من اتفاقا مشکلی ام نداشتم اما کلآ دکترم واسه تمام افراد تاریخ سونو رو روز۱۵ سیکل میزد..

به نظرم شما خودت همون شنبه برو سونو و برگه ی سونوت رو ببر پیش یه متخصص دیگه و بگو واست آمپول و بنویسه و کلا تحت نظر خودش بشی..

این دکتری ک الان میبینیم دوروز دیگم لابد میگه چون زایمانت جمعه است من نیستم نمیام خودتم اگر تنها بزای میمیری دور از جونت

🧡
2728
نه واسه من اولاش ک امپول میزنم خوب رشد نمیکنه یدفه بعد چند روز خوب میشه.. اونماه سه روز امپول زدم فو ...

همزمان با آمپول لتروزول یا متفورمین هم از روز دوم پریود باید بده که فولیات خوب رشد کنه

بخدا خسته شدم دیگه نمیکشم بزور باید التماس دکترا کنم تا یه سونو کنن یه دارو بدن درحالیکه خیلی راحت میشه مشکلمو حل کنن‌‌.. انگار فقط میخان مریضو بکشونن مطب به هر قیمتی..

بخدا خسته شدم دیگه نمیکشم بزور باید التماس دکترا کنم تا یه سونو کنن یه دارو بدن درحالیکه خیلی راحت م ...

والله دکتر من اینطوری نیست اول پریودی میرم کلی دارو میده روز ۱۲ سونو میشم و اچ سی جی و چندتا قرص دیگه هم لازم بدونه دوباره میده . نرو پیش این دیگه

چه حرف مضحکی.. من اتفاقا مشکلی ام نداشتم اما کلآ دکترم واسه تمام افراد تاریخ سونو رو روز۱۵ سیکل میز ...

اره بعید نیس ازش..😔 اتفاقا بهش گفتم میشه برم پیش یکی ک پنجشنبه جمعه باشه سونو کنه اگه ۱۸ شده بود بزنمhcg رو؟ گف نع خودم باید ببینم دیگری چ میدونه توی چ مرحله از درمانت هستی😑 بنطرتون پیش دکتر دیگه برم با سونو قبول میکنه hcg بده؟ نمیگه از اول سیکل باید بیای؟

همزمان با آمپول لتروزول یا متفورمین هم از روز دوم پریود باید بده که فولیات خوب رشد کنه

روزی یدونه متفورمینم میخورم لتروزولم اینماه روزی سه تا خوردم ۵ روز.. تازه با اینا انقد رشد کرده فولیام.. میدونی روزای اول اول ک امپول میزنم خوب رشد نمیکنه بعدش انگار شوک بهش وارد میشه یهو بزرگ میشه.. اونماه فکرشم نمیکردم کیست بشه اونم ۴.۵ سانتی

روزی یدونه متفورمینم میخورم لتروزولم اینماه روزی سه تا خوردم ۵ روز.. تازه با اینا انقد رشد کرده فولی ...

چی بگم نمیدونم دیگه . من با اینکه تنبلی ندارم و فولیام خوبه این همه دارو استفاده میکنم و نتیجه نداده

والله دکتر من اینطوری نیست اول پریودی میرم کلی دارو میده روز ۱۲ سونو میشم و اچ سی جی و چندتا قرص دیگ ...

خودمم دارم منصرف میشم پیشش برم.. از طرفیم تاحالا دوبار دکتر عوض کردم استرس میگیرم اینجوری..😔 من بخدا تو همین سایت دیدم طرف با فولی ۱۲ دکتر گفته hcg بزن بعد دکتر من میگه فولیت سایزش خوب نباشه بزنی میمیری.. ینی قشنگ بهم گفت میمیریاااااا 😑

چی بگم نمیدونم دیگه . من با اینکه تنبلی ندارم و فولیام خوبه این همه دارو استفاده میکنم و نتیجه نداده

البته ک تا خدا نخاد نمیشه ولی این دکترام عذاب میدن ادمو با این کاراشون.. انشالله به زودی قسمت شما و منو همه منتظرا بشه..

😂😂😂😂😂  خواسته یچیزی بگه .

😁😁😁 به شوهرم گفتم حرفای دکترمو بیچاره کپ کرده بود فک میکرد دارم با جونم بازی میکنم بابا یه آمپوله دیگه😂

2706