2733
2739

من پسوریازیس دارم ولی مجردم دکتر بهم چیزی درمورد ارتباط پسوریازیس با ناباروری نگفت

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارن

دکترم با امپول پلی کیستیک بودنمو جبران کرد یعنی امپول میداد فولی بزرگ میشد مشکل دیگه هم نداشتم ای یو ایم جواب نداد گفت ممکنه از پسو باشه یعنی میشه

2731
دکترم با امپول پلی کیستیک بودنمو جبران کرد یعنی امپول میداد فولی بزرگ میشد مشکل دیگه هم نداشتم ای یو ...

اخه خیایا این مشکل پوستیو دارن و حامله میشن دکترت خوبه؟

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
من پسوریازیس دارم ولی مجردم دکتر بهم چیزی درمورد ارتباط پسوریازیس با ناباروری نگفت

خیلی بده نه خیلی بیماری رو اعصابیه خداییش دیگه با این مریضی ما نباید مشکل دیگه داشته باشیم بخاطرش کلی درد میکشیم من که افسردگی گرفتم

اخه خیایا این مشکل پوستیو دارن و حامله میشن دکترت خوبه؟

اره اخه گفت شاید اندو کنیم داخل رحمت زخمی یا کیستی باشه من میگم شاید از همین زخما داخل رحمم باشه که نمیزاره حامله بشم

خیلی بده نه خیلی بیماری رو اعصابیه خداییش دیگه با این مریضی ما نباید مشکل دیگه داشته باشیم بخاطرش کل ...

من یه قسمتی روی صورتم زده 

وخیلی وسیع روی زانوی پاهام دست به هیچی نمیتونم بزنم 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
من یه قسمتی روی صورتم زده  وخیلی وسیع روی زانوی پاهام

عزیزم این زخما همیشگیه یا موقته؟

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
سال ۸۸ فکر کنم هجده سالم بود

پسرم چند ماه پیش کف سرش پوسته پوسته شد دکتر یه شامپو داد که روش نوشته بود مخصوص پسوریازیس ، حالا خوب شده ینی پسوریازیس بود واقعا😩؟

خوشبختی همانند یک پروانه است، اگر دنبالش کنید همیشه دور از دسترس شما خواهد بود اما زمانی که آرام بنشینید، ممکن است روی شما بنشیند!
2706