2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترم سبزه بود الان گندمی رو به سفیده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
آره تغییر که بیشترشون تغییرمیکن.ولی من خودم سفیدم دخترم سبزه چه اشکال داره سبزه ی خوردنی مامانشه.خدا ...

ما ی فامیل داریم پسرش تازه ب دنیا اومده خیلی سفیده پسر من گندمیه هر وقت پسرمو میبینه میگه تو چقد سیاهیی انقد دلم میگیره .

اما حرف شما خیلی ب دلم نشست 😍

میشه برا خونه دار شدنم ی صلوات بفرستید آبجی های گلم .ممنونم از همتون 😍😍😊
ما ی فامیل داریم پسرش تازه ب دنیا اومده خیلی سفیده پسر من گندمیه هر وقت پسرمو میبینه میگه تو چقد سیا ...

دلت برای چی بگیره

شوهر من پوستش سفیده و من سبزه میگه دوست دارم دخترمم سبزه باشه چون سفید بعد یمدت دل ادمو میزنه اما سبزه نه

اینم بگم منم تو بچگی خیلی بخاطر سبزه بودنم مسخرم میکردن😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706