2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من هنوزم کودک درونم کاملا زنده و سرحال هست.

رو پای همسرم میشینم با پسرم بالا و پایین می پرم.

لباس تو خونه ای هام جغد و خرگوش و میکی موس داره.

موهام و پاپیون میکنم بالا سرم و ....

چه اشکالی داره مگه؟

من هنوزم کودک درونم کاملا زنده و سرحال هست. رو پای همسرم میشینم با پسرم بالا و پایین می پرم. لباس ...

عالیه . کارای  خطرناک بده .مث سر تو گوشی بودن .آرایش کردن فجیع و ارتباطای ناسالمی که بچه های الان دارن .کلن کارای بد 

و الا بچگی کردن که خوبه

2714

والا من سلفی میگیرم از خودم ناامید میشم ابجیم ۱۶سالشه یه عکسایی ازخودش توگوشیش داره کف میکنم میبینم میخوام اداشم دربیارم نمیشه 😐😐😐😐

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
من متفاوت از بقیه م. ..... چون سی سالمه ولی روحیه م مثل چهل پنجاه ساله هاست و زندگی منو خیلی جزغاله ...

دیر نشده ها . شاید نشه همه مشکلات رو حل کرد اما سازش میشه داشت .

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 وای آره ژستاشون

نه اینکه لب و لوچشو کج کنه ها اصلا یه عکسای هنری از خودش میگیره بخدا ماشاالله خیلی استعداد داره 

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
عالیه . کارای  خطرناک بده .مث سر تو گوشی بودن .آرایش کردن فجیع و ارتباطای ناسالمی که بچه های ال ...

صد در صد

من از اینکه سنم بره بالا و پیر بشم متنفرم و میترسم.

بعد زایمان کمی موهام سفید شده خیلی غصه می خورم...

اما به خودم میگم مادر شدن. اشکال نداره. قشنگیه مادر شدن هستش این موهای سفید.

امسال هم تصمیم دارم تولد سی سالگی ام رو خیلی مفصل جشن بگیرم.

نه اینکه لب و لوچشو کج کنه ها اصلا یه عکسای هنری از خودش میگیره بخدا ماشاالله خیلی استعداد داره  ...

قبول دارم .ما شا الله چند بعدی ان .اگه گرفتار حاشیه نشن .جا برای پیشرفت زیاد دارن

2706