2726
عنوان

بچه ها رشک به تنخایی قابل انتقاله؟

8011 بازدید | 34 پست

دخترم دو ماهه پیش موهاش رشک گرفت.. شپش نداشت.. فقط رشک.. سریع درمان کردم و دوباره دکتر که بردم گفت کامل تمیز شده و سالمه موش.. امروز باز دوباره تو سرش تخم شپش دیدم.. خیلی ناراحتم... اینا از کجا میان آخه؟؟ دوباره جوشوندن و شونه کردن و شامپو و سرکه و سس و ای خداااااااا 😔😔😔😔

چند سالشه ؟ کلاس و مدرسه میره؟

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

تو اینترنت خوندم تخم شپش قابل انتقال نیست.. چون به مو چسبیدا ست و به سختی کنده میشه؟؟ اوندفعه هم که دخترم گرفت منو بقیه خانواده نگرفته بودیم...  الانم ممکنه مثه دفعه پیش باشه؟؟ دیگه لباسا و وسایل خودمون رو نجوشونم؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

آیا دنبال راه حل قطعی و مطمئن هستید؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بله صددرصد.. کمکم میکنی؟

یس😁منم گرفتار شده بودم ۴۸ ساعته ازبین بردم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
چجوری؟؟

پس بادقت بخون.قبلش بگو بچت فاویسم که نداره؟

2706