2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر بغدادی اگر وفت بده. دکتر پنجوی اگر درست نوشته باشم اسمش و اینا حرف اول و میزنن یه پرس و جو کن ببین وقت میدن

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2720
میخواستم کسی رفته باشه مطبشون 

خب اسماشونو پیدا کن بعد تو گوگل سرچ کن ببین تو نی نی سایت کسی به اسمشون تاپیک زده

اگه چند دقیقه هم وقت بذاری تاپیکای قدیم رو سرچ کنی میتونی دکتر پیدا کنی از همینجا

2714

اون شب خونه بابام رفتیم منم رفتم پیش مامانم خابیدم ولی ساعت ۲و ۱۰ دقیقه اومد دنبالم😭 تازه ی چی بگم‌صبش بدجنسی پاشد رفت حموم ب مامانمم گف  زنعمو مهسا ضعیف شده ی کم برس بش 

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  

من دکتر کاوه قرنی زاده رو می شناسم یکی از دوستای من برای انحراف زانو خواهر کوچیکش پیش این دکتر میرفتن. خیلی لتفاقی این تاپیک باز کردم یاد این دکتر افتادم. دوستم که خیلی تعریف می کرد.

من دکتر کاوه قرنی زاده رو می شناسم که خیلی دکتر خوبیه به خیلی ها معرفی شون کردم. مطب شون سمت زعفرانیه است. اینم آدرس و شماره تماسشون

زعفرانیه - خیابان مقدس اردبیلی - ساختمان فرخ - پلاک ۱ طبقه ۴ - واحد ۴۰۴

۰۲۱۲۲۴۰۶۷۶۴

ببین بهت بهترن جراح و بهترین متخصص ارتوپد تهران رو بهت معرفی می کنم

میدونم بری پیشش دعامم میکنی. واقعا کاشر حرف نداره

خیلی از بچه هایی که مشکل سارکوم داشتن پیشش درمان کردن و الان شرایط خیلی بهتری دارن