1874
1955
برا خودمو دخترم و شوهرم ماهی برا خواهرشوهرمم آلبالو پلو  دیگه از وقتی خواهر شوهرم اومده پیش ما ...

ببخشید میپرسم

چرا با شما زندگی میکنه؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💙کنکوری1400✌🤓
رشته پلو

خیلی وقته نخوردم دلم خاست

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

منم سبزی پلو با ماهی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1983

دلمه مامان پز🌻

اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
پس چیه

یعنی ۱۲ساعت هیچی نخوری معدت اذیت میشه دل دردمیگیری ازحال میری

باید همچی بخوری ولی کم ،کالری غذاها کمارباشه رژیمی باشه

حتی افراد ک افتضا چاغ هستن هم همچی میخورن موقع رژیم

فَاستَجابَ لَهُ رَبُه     پس پروردگارش دعای او را اجابت کرد
1967
1974

من استانبولي خوردمو سالاد شيرازي

بعدش پاشدم پايه سيب درست كردم هنوز اماده نشده اما

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
1718