1600
1480
برا خودمو دخترم و شوهرم ماهی برا خواهرشوهرمم آلبالو پلو  دیگه از وقتی خواهر شوهرم اومده پیش ما ...

ببخشید میپرسم

چرا با شما زندگی میکنه؟

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تغییرات جدید در راه است...❤تیکر چاق شدن😅
رشته پلو

خیلی وقته نخوردم دلم خاست

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

منم سبزی پلو با ماهی

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
1546

دلمه مامان پز🌻

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اِلهی و رَبّی مَن لی غَیرُک...🙏🌟                             رَبِّ لا تَذَرنی فَرداً وَ انتَ خَیرُ الوارِثِین...💛👼🏼                 اللهم صَّلِ عَلی مُحَمد وآلِ مُحَمد و عَجِل فَرَجَهم...🌻
پس چیه

یعنی ۱۲ساعت هیچی نخوری معدت اذیت میشه دل دردمیگیری ازحال میری

باید همچی بخوری ولی کم ،کالری غذاها کمارباشه رژیمی باشه

حتی افراد ک افتضا چاغ هستن هم همچی میخورن موقع رژیم

عااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا😯          نخ بادبادکمو یجوری وا میکرد   که تاهرجا خواستم.    بتونم پربکشم   
8
1403

من امشب به عشق کشک بادمجونِ فردا ناهار میخوابم 😋😋😋😍😍😍 به به با نون تازه

خیلی وقته نخوردم.. خودم درست نمیکنم.. خونه مامانم میخورم

یه وقت چشم وا میکنی و میبینی که دیگه نه غم جمعه آزارت میده نه استرس شنبه، نه واسه رسیدن آخر هفته ذوق داری نه منتظر رویداد خاصی تو تقویم هستی، کلا فقط هستی که باشی، مثل بی حسی میمونه، یه بی حسیِ خطرناک..

من استانبولي خوردمو سالاد شيرازي

بعدش پاشدم پايه سيب درست كردم هنوز اماده نشده اما

🎀تاپيك بامدادخمار🎀💙💙گروه آبي💙💙 وزن اوليه(٩٦.400)وزن فعلي(٧٩.٩٠٠) وزن هدف (٧٢)💪🏽💪🏽🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️💪🏽💪🏽 چالش لاغري تا عيد🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️👟👗🥙🥦🥒🤸🏻‍♀️🧘‍♀️🎭⏳🎀🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️
1578