2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
18 😣

تو این سن خییییلی ناشایعه که بچه سندرم داون داشته باشه چون با افزایش سن رابطه مستقیم داره . سابقه ی خانوادگی دارین ؟ 

الان با این ازمایش باید امنیوسنتز انجام بدین تا قطعی بشه این فقط احتماله 

One day all af my dreams will come true
تو این سن خییییلی ناشایعه که بچه سندرم داون داشته باشه چون با افزایش سن رابطه مستقیم داره . سابقه ی ...

خودمم نمی‌دونم دکتر گفت ntبالاست باید آزمایش غربالگری بدی اینم که دادم باز اینا نوشته بود😥

نگران نباش امنیو میدی و سالم درمیاد.خیلیا ازمایش امنیو دادن منفی بوده.

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙
خودمم نمی‌دونم دکتر گفت ntبالاست باید آزمایش غربالگری بدی اینم که دادم باز اینا نوشته بود😥

ان تی چنده،عکس واضح نیست.clrوntچنده؟

اسم کاربریمو امیرسامیار زدم تایید نش مجبور شدم مامان امیرسامی6بزنم ک باز تایید نشد بخاطره همین جای   i از 1 استفاده کردم.منو با کاربرای دیگ اشتباه نگیرید😙

آهان ... عزیزم اگر مشکلی باشه هم شما کلی فرصت داری که یه بچه ی سالم به دنیا بیاری خدارو شکر کن که الان امکانات اون قدری هست که خدای نکرده یه بچه ی عقب مونده رو ناخاسته به این دنیا نیاری .به خدا توکل کن 

باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور ...

One day all af my dreams will come true
2706