2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چقدز میگیرع میدونی

ما خوزستانیم باهاش کار مبکنیم و مکان در اختیارش گذاشتبم میاد و میره از من پول نمیگیره گلم ولی فکدکنم طرفا150

البته ممکنه قیمتش توی تهران متفاوت باشه!

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
الان خودشون میان این زیرزیرپوستی تبلیغ میکنن😔😔

این دیگه خیلی بی انصافیه

ب نظر من وقتی یه دکتر خوب پیدا میکنی باید ب بقیه معرفی کنی چیزی از ما ک کم نمیشه 

تازه انرژیش ب خودمون هم بر میگرده

ولی اکه قرار باشه کسی تبلیغ کنه ک خدایی حق الناس گردنشه

یادم تورو فراموش..
2714

اخه من هر شري تاپيك اينجوري ميبينم ميرم سريع شماره و اسم و اينا ميذارم بعد خودم كه ميبينم عين تبليغ كردنه

اخه خودم خيلي گشتم خيلي سه چار ماه فقط كارم بالا پايين كردن سايتا بود نميتونستم ازخونه برم بيرون يني لنگ يه شماره بودم واسه درد دل

بعدم واقعا مشاور نسبيه مثلا يكي من ميرم پيشش راضيم هركي بره ناراضي مثلا كلا تو ناخداگاه ذهن من طرف بايد سنش بالا باشه تا بشينه نصيحتم كنه ولي خيليا ميگن جوونا حرف ادم و بهتر ميفهمن اينا متدشون قديميه

اخه من هر شري تاپيك اينجوري ميبينم ميرم سريع شماره و اسم و اينا ميذارم بعد خودم كه ميبينم عين تبليغ ...

ببین من الان واقعا نیاز دارم به کسی که قابل اطمینان باشه و بخاطر پول هی منو نبرع بیاره ... حاذق باشه و جواب بده درمانش چون مساله من کاملا چیز رایج و درمان پذیریه چیز ناشناختخ ای نیست که ازش سر در نیارن خیلی مشخصه روش درمان و عجیب نیست ولی مهمه که طرف با تجربه و دلسوز باشه.

سنش مهم نیست فقط خانوم باشه اگه همچین شخصی میشناسی بگو لطفا

من دكتر حميدي از  مركز مشاوره نياوران مشاوره تلفني گرفتم خوب بود

دكتر فريدوني از مركز  مشاوره مهر ايران هم خيلي خوبن از جون و دل مايه ميذارن حقيقتا بيشتر از پولي كه ميگيرن تايم ميذارن ولي كمتر نه