2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ۳۶هفته و پنج روز زایمان کردم وزنش ۲۷۰۰امپول ریشم زده بودم هیچی نشد الانم دوسال و نیمه 

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2728

نه اتفاقا از این انتظار زجر اوری که یکی مث من داره تحمل میکنه راحت میشه

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
من ۳۶هفته و پنج روز زایمان کردم وزنش ۲۷۰۰امپول ریشم زده بودم هیچی نشد الانم دوسال و نیمه 

میخوام برم پیاده روی درد زایمان زودرس هم دارم.برم پیاده روی دهانه رحم باز بشه به دنیا بیاد چون واقعا حالم بده و دارم از بین میرم

نه اتفاقا از این انتظار زجر اوری که یکی مث من داره تحمل میکنه راحت میشه

واقعا سخته خیلی سنگین شدم و تنگی نفس و درد دارم.بی خوابی شدید هم دارم تا حدی که زیر چشمام گود افتاده و کبود شده

میخوام برم پیاده روی درد زایمان زودرس هم دارم.برم پیاده روی دهانه رحم باز بشه به دنیا بیاد چون واقعا ...

دو هفته دیگه برو ک حداقل ب سه کیلو برسه وزنش

بازم خودت میدونی

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون
میخوام برم پیاده روی درد زایمان زودرس هم دارم.برم پیاده روی دهانه رحم باز بشه به دنیا بیاد چون واقعا ...

نمیدونم عزیزم بخاطر این یه هفته خودتو اسیرنکن یکم دیگه تحمل کن تاخودش بیاد

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

دوست خواهرم هفته پیش تو هفته ۳۷ زایمان کرد .۲۷۰۰ بود نی نی . یکی دوساعت رفت دستگاه بعدم کاملا عادی بود حالش ماشاالله . هیچ مشکلیم نداشت و مرخص شدن

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2706