2733
2734
عنوان

خانوما سیسمونی شامل چیا میشه؟

198 بازدید | 10 پست

بچه ها من بچه اولمه اصلا هیچ تجربه ای ندارم چی بخرم چی نخرم

حتی اسم خیلی از وسایلم بلد نیستم 😢

میشه وسایلی که برای سیسمونی خریدینو بگین؟ یا اگه لیستی دارین برام بفرستین 

اتاقی هم که برای نی نی در نظر گرفتم حدودا ۹متره خیلی بزرگ نیست دوست ندارم شلوغش کنم 

موندم از کجا شروع کنم چی بخرم که بعدا حتما لازمش میشه 

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
عزیز سیسمونی رو خودت میگیری؟!

بله ما رسم نداریم خانواده سیسمونی بده

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم خیلی سردرگمم ولی تا حالا نتونستم لیست مناسب تهیه کنم البته من لباساشو و ست کالسکه و اینا و گرفتم

من هنوز هیچی نخریدم

تو اینستا هرچی میبینم خوشم میاد ولی نمیدونم اینا واقعا کاربردی هستن یا نه

جهاز چی؟!

جهازم رسم خانواده پسر بدن خانواده دخترم هرچی دوست دارن میدن

2738

کمد؛تخت؛سرویس کالسکه

سرویس لحاف بچه،گهواره،آغوشی،سرویس حمام بچه

چند دست ست لباس سایز صفر به بالا؛سرویس غذا خوری بچه،پستونک؛شیشه،وسایل بهداشتی مثل پوشک و دستمال مرطوب و ..؛چند تا سرهمی؛صندلی غذا

پاپوش؛ناف بند؛شیر دوش،اسباب بازی،تشکچه تعویض،پیشبند،حوله دم دستی؛محافظ کهنه اگر بخوای همش از پوشک استفاده نکنی و چند دست کهنه،اگرم پوشک میکنی که هیچی،ناخن گیر،گوش پاک کن

فعلا همینا به ذهنم رسید

البته کالسکه و اینا تا 6ماهگی به کارت نمیاد

صندلی غذا هم همینطور

تخت هم میتونی نگیری چون میگی خودت باید بخری بعدا که بزرگ شد بگیر

🙇خدایا همینجوری یهویی شکرت 🙏
کمد؛تخت؛سرویس کالسکه سرویس لحاف بچه،گهواره،آغوشی،سرویس حمام بچه چند دست ست لباس سایز صفر به بالا؛س ...

مرسی عزیزم 😃😍😘