2733
2734
عنوان

چقدر بی زبونه این شوهر من😣😣

345 بازدید | 32 پست

سلام ما هنو تو عقدیم امروز فهمیدم یکشنبه تولد شوهرمه وای فردا میاد دنبالم بریم خونشون آخه راهشون خیلی دوره گفتم تولدشو خونه مادرش بگیرم ک همه جمعن حالا چند وقت پیش بهش گفته بودم میخوام اونجا تولد بگیرم میگه اونجا نگیر بچه های داداشم اینا کوچیکن اونام دلشون تولد میخواد اونام اهل تولد گرفتن نیستن اینم بگم شوهرم بددله و از کافه اینا خوشش نمیاد بدتر اعصابش بهم میریزع کلا منو محدود کرده فقط میتونم خونه مادرش بگیرم راست میگه ب نظرتون؟زشته اونجا ؟؟؟

🎇❤۹۸٫۹٫۲۱ عروسیمه❤🎇

خب خونه خودتون بگیر

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اونجا نگیر که بعدا بچه ها بهونه بگیرن  پشت سرت حرف بزنن که به بچه هاشون یاددادی

دوما اگه هنوز عقدی و همسرت بد دل هست لطفا برو مشاوره و کمک بگیر این رفتار اصلاح بشه  وگرنه نمیخوام نا امیدت کنم بعد ازدواج زندگیت خوش نخواهد بود

التماس دعا
2706