2726
عنوان

از بین بردن سوسک

607 بازدید | 19 پست

سلام خانوما من تازه  عضو شدم و یک ماه  عروسی کردم اما دوتا سوسک دیدم جاهای تخماشونو پاک کردم امروز ی سم رو بااب  قاطی کردم شبیه دوغ پاشیدم ب اکثر جاها میخوام شب کامن بزنم توروخدا راهنماییم کنین کامن زیادترش نمیکنه دارم دیونه میشم  از بس  گریه کردم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکار کنم  مترسم  بخدا  همش میگم کاش خونه بابام بودم    اصلا  وحشت زده ...

باید نسلش رو منقرض کنی، هوا ک خیلی گرم میشه سر و کلشون پیدا میشه عزیزم، من خودم از سوسک وحشت دارمو گاهی میبینم چاره ندارم میرم رو تخت وایمیستم جیغ میکشم شوهرم با دمپایی دنبال سوسکه🤣🤣🤣🤣🤣🤣

باید نسلش رو منقرض کنی، هوا ک خیلی گرم میشه سر و کلشون پیدا میشه عزیزم، من خودم از سوسک وحشت دارمو گ ...

خخخخ خوشبحالتون من وقتی شوهرم نیست میان با ترس  میکشم  البته فقط دوتا بودن  دیگه نمیدونم 

نمیخوام بترسونمت ولی اگر تخم ریزی کنن زیاد میشن مراقب باشه، ی سمی اسپری میکنم ک تقریبا بیست روز ناپدید میشن و تا هوا خیلی گرم مبشه سر و کلشون بخاد پیدا بشه دوباره میزنم البته خونه نمیمونم چون یکمی بو داره

نه نگرتن نباش کامن ریشه کن میکنه منم داشتم ریشه کن شده 

اخ  خدا خیرت بده پس  باخیال راحت  میزنم اخه  خوندم  گفتن بدتر میشه  الان ی سم  مثل دوغ بود زدم لی کامن هم میزنم  خدا  کنه برن 

2706