2733
2734
عنوان

بچه ها دلم خیلی شکسته

272 بازدید | 30 پست

یاد بچگیام میوفتم این روزا همش خیلی گریم میگیره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگم چجوری بود؟

هیچ کس دوسم نداشت اذییتای دیگران مادری که دربرابر اذییت های دیگران میخندید پدری که نمیدونست من چندسالمه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
هیچ کس دوسم نداشت اذییتای دیگران مادری که دربرابر اذییت های دیگران میخندید پدری که نمیدونست من چندسا ...

لطفا لطفا روانکاوی شو 

روانپزشک و روانشناس نه روانکاو 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

الان مامانم و بابام خونمونن همون رفتارارو با بچم تکرار میکنن همش تداعی میشه تو ذهنم

لطفا لطفا روانکاوی شو  روانپزشک و روانشناس نه روانکاو

از تکرارشون برای دیگران اذییت میشم روانکاو چیکار میکنه؟ 

عزیزم ینی پدر و مادرت دوستت نداشتن؟

شایدم داشتن ولی هیچ وقت نشون ندادن

هیچ کس دوسم نداشت اذییتای دیگران مادری که دربرابر اذییت های دیگران میخندید پدری که نمیدونست من چندسا ...

ای وای چه دردناک. به نظر منم برو پیش روانکاو. مشکلت رو ریشه ای حل کن. اما توکل به خدا و توسل فراموش نشه. چون آرومت میکنه عزیزدلم

2706