2733
2739

خانما من پسرم 1سال 11ماهشه خیلی خیلی بدغذاست.اصلا غذانمیخوره فقط شیرما میخوره میوه هم اصلا نمیخوره.از همون شش ماهگی که غذاخورشدهمینطور بود.قطره های مولتی و آهنشم از اول مرتب و درست نمیدادمش.دوروز یه بار.هفته ای یه بار.....الان یه مطلبی خوندم دارم میمیرم از استرس میگم نکنه خدای نکره درآینده کم خونی یا کمبود یه چیزی بگیره یا توهوش و...تاثیر منفی بذاره عملا فقط از شیرم هرچی بوده دریافت کرده .نه مولتی نه آهن نه غذا نه میوه😭😭😭😭😭

پسر منم کلا میوه نمیخوره 

بیشتر شیر 

آزمایش دادم کم خونیم نداشت 

۵ سالشه ولی ۱۵ کیلو 

اتفاقا خوشش عالی

غذا خورم نیس بزور شاید بخوره اونم کم کم

نترس بابا گفتم ببین چی شده 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

خوب خيلي از بچه ها بد غذا هستن تو اين سن بايد همه هنرتو نشون بدي ببرش دكتر داروي تقويتى و اشتها اور بگير از طرفي شروع كن به غذاهاي انكشتى و با بازي بهش بده نگران نباش ولي از حالا به بعد سعي كن 

بچه ها تا وقتى شير مادر ميخورن همينطورن بعد بهتر ميشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دخترم غذا اصلا نمیخورد شیرم کم میخورد خیلی لاغر شد .تو ۱ سال و نیمی از شیر گرفتمش.الان غذا و میوه خی ...

اصلانمیدنم چطور از شیربگیرمش از بس که وابستس.نصف شباهم بیدرمیشه سیر میخوره.کلا روز12-13بارا شیرمیخوره

اصلانمیدنم چطور از شیربگیرمش از بس که وابستس.نصف شباهم بیدرمیشه سیر میخوره.کلا روز12-13بارا شیرمیخور ...

بچه ی منم شبا بیدار میشد برای شیر.بهتره از شیر بگیریش.تو نت سرچ کن مطالب زیادی میاد که کمکت میکنه راحت تر از شیر بگیریش

اصلانمیدنم چطور از شیربگیرمش از بس که وابستس.نصف شباهم بیدرمیشه سیر میخوره.کلا روز12-13بارا شیرمیخور ...

بعد از ۱ سال شیر همه ی نیاز بچه رو تامین نمیکنه و حتما باید خوب غذا بخوره

2738