2737
2734
عنوان

شووهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 66 پست
یا مثلا بهش میگم کولرو درست کن یا بده اسپیلت بگیر هوا گرمه توشهرما خیلی گرمه .انگار ن انگار .هی میگه ...

شوهر من دقیقا..تا هوار نکشم و یه دعوا راه نندازم کاری که باید نمیکنه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه در زمینه کولر فعال بود😂

ولی کلا تو خونه یکم گشاد بازی در میاره 

واسه حاملگی استراحتم ساعت دو گفتم برو ناهار رو گازه فقط گرم کن بیار 

بله ما ساعت چهار ناهار خوردیم😐

خدایا شکرت😍
2728

اره بابا من دیگه خودم گیر میدم یا بلندش میکنم باهاش میرم کاری انجام بده یا بالا سرش میمونم تا تموم کنه گاهی خودم وسایلش رو جلو دستش میریزم یا خودم میرم میگیرم تا بیاد درست کنه

چجوری انداختیش بیرون یادبده😆

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2738

اینو ببین امیدوار شی

شوهر من هنو بخاریمونو جمع نکرده😑

هرسال کلی غر میزدم تا جمعش کنه امسال گفت انقد غر نزن خودم جمع میکنم😒

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
گلام از گرما خراب شدن تو خونه .هرچی میگم انگار نمیشنوه منم از خونه انداختمش بیرون هرچند باز برمیگرده ...

یکی لنگه شوهر منه همیشه باید  از دستش حرص بخورم

وخدایی که به شدت کافیست....
اینو ببین امیدوار شی شوهر من هنو بخاریمونو جمع نکرده😑 هرسال کلی غر میزدم تا جمعش کنه امس ...

وااای😂😂😂😂من خودم جمع کردم گذاشتم تو راه پله مجبور شد ببرش انباری

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
اینو ببین امیدوار شی شوهر من هنو بخاریمونو جمع نکرده😑 هرسال کلی غر میزدم تا جمعش کنه امس ...

خوب راست میگه اززمستان تازمستان دیگه فقط 9ماهه😂

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
یا مثلا بهش میگم کولرو درست کن یا بده اسپیلت بگیر هوا گرمه توشهرما خیلی گرمه .انگار ن انگار .هی میگه ...

واااای کولر دیگه شوخی بردار نیست اونم تواین گرما،کلهم جرواجرش کن پس،دهن خالی کمشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
وااای😂😂😂😂من خودم جمع کردم گذاشتم تو راه پله مجبور شد ببرش انباری

من کمرم مشکل داره ۲کیلو بارم نمیتونم بردارم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706