2737
2734

ممنون بابت اومدنت👍

اگه چیزی از بقیه میخای بگو✌

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلااام🤪

علییک😀

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
2738
سلام به همه بازدیدکنندگان

سلام همه بازدیدکنندگان برتو✌

میخوام بگم من ۶روزه از موعودم گذشته دل درد کمر درد حالت پری نوک سینه هام درد میکنه امروز رفتم دکتر تو مطب ازم از خون گرف گف مشکوکه باهمون منفیه گفتم بتا گف این شبیه بی بی چکه بتا معلوم نمیکنه چیکار کنم بچه هااا کمکم کنید ؟؟؟

برای سلامتی توراهیام میشه ی صلوات بفرستید 😍 الهم صلی علی محمد وال محمد           

من از بقیه چیزی نمی خوام

از خدا می خوام

ارامش و عشق بیشتر در خانواده ام و موفقیت خانواده ام و پول و مال و اموال زیادی که همراه با سلامتی و عشق همراه باشه

خدایا ممنون

وزن اولیه ۷۲، وزن هدف اول ۶۵              من می تونم و می خوام که بتونم، برای رسیدن به هدف هیچ آسانسوری وجود ندارد ،باید یکی یکی پله های ترقی را بالا رفت ، من هم بالا میروم ،بالا می روم چون اون بالا منظره خیلی قشنگی در انتظار من می کشد ،،،من می تونم،،،
پربازدید# شدن هنر نیست

چرا جبهه میگیرید

مگه چیزی به من میرسه؟

گفتم کسی چیزی از بقیه میخواد بگه😐

2706