2737
2734
عنوان

کی عربی بلده خانوماااا

| مشاهده متن کامل بحث + 264 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دیروز همسرم برای یکاری رفته بود تبریز میگفت کباب شدم البته هوای ارومیه هم خیلی گرمه من اصلا طاقت ...

تبریز همیشه هواش خوبه ولی چندروزه گرمه واقعاا

2731
منظورش چی بوده یعنی?

ینی اینکه یکی به زبون عربی بره به خدا بگه هوا گرمه و کاری واسه این هوا کنه چون فقط خدا زبان عربی رو متوجه میشه البته باتوجه به نظر استاتر 😒

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 

واقعاااا ک متاسفم مگه ادم هر حرفیو ک میزنه منظور داره من ب عنوان ی شوخی این حرف و زدم 

اونقدر تو نی نی سایت بعضیا شکاکن ک ادم نمیتونه حرف بزنه زووود عیب و ایراد میگیرین🙄😏

2738
ینی اینکه یکی به زبون عربی بره به خدا بگه هوا گرمه و کاری واسه این هوا کنه چون فقط خدا زبان عربی رو ...

آها

البته چی بهتراز این که ماعربهارو به خدا نسبت میدن😃

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
آها البته چی بهتراز این که ماعربهارو به خدا نسبت میدن😃

چی بگم والا 

عرب غیر عرب نداره 

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
واقعاااا ک متاسفم مگه ادم هر حرفیو ک میزنه منظور داره من ب عنوان ی شوخی این حرف و زدم  اونقدر ...

عزیزم اینجاهرکی خودش هرچی بگه مشکلی نیست ولی خوب بلدند یکیو گیر بیارند بریزن سرش قفل کن شوخی جنبه میخواد که تواین خراب شده جنبه نیست

چی بگم والا  عرب غیر عرب نداره

خودشون تفرقه میندازن،،،ما که حرفی نزدیم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
ینی اینکه یکی به زبون عربی بره به خدا بگه هوا گرمه و کاری واسه این هوا کنه چون فقط خدا زبان عربی رو ...

افرین گوگولی که اینقدر باهوشی🙄این حرف ی شوخی بود 

منظورش چی بوده یعنی?

فهمیدی به منم بگو😕

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
عزیزم اینجاهرکی خودش هرچی بگه مشکلی نیست ولی خوب بلدند یکیو گیر بیارند بریزن سرش قفل کن شوخی جنبه می ...

والا مریض زیاده تو نی نی سایت خدا میدونه چ مغز مریضی دارن 😏

2706