2733
2739
عنوان

مامانهایی که نی نی کم وزن داشتین

153 بازدید | 19 پست

دخترم اوایل هفته۳۹دنیا اومد

وزنش۲۸۰۰بود

الان بشدت ناراحتم

احساس میکنم در اینده کارهاش دیر انجام میده مثل راه رفتن حرف زدن و......

نمیدوتم کسی شرایطش مثه من بوده و بچش رشد طبیعی داشته باشه

پسرمن باوزن 2400 تو34هفتگی اومد دنیا.یکم دیرتر حرکات تکاملیش دیرتر بود

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

مبارک باشه . نه فک نکنم ربطی داشته باشه . باید ببینی اللن رشدش چطوریه..خودت و همسرت چطوری هستین . ؟همه چی ژنتیکیه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وزنش خوبه عزیزم کم وزن نیس که اتفاقابچه های لاغرترفرزترن وبعدزودترغلت میخورن چهاردستوپاراه میرن و... البته وزن بچه ات نرماله کم وزن نیس

کارشناس مالی وسرمایه گذاری بیمه پاسارگاد رضایی مقدم 09156922343 

ما یک دختر دوستمون از بچه شما کم وزنتر بود..

از دختر من دوسال کوچکتره..هیکل اش ماشالله درشت تره...

البته الان بزرگ شده..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
وزنش خوبه عزیزم کم وزن نیس که اتفاقابچه های لاغرترفرزترن وبعدزودترغلت میخورن چهاردستوپاراه میرن و... ...

منکه نی نیم اندازه نی نی شماوزنش باشه کلاهمومیندازم بالامهم سالم بودنه

دخترمن ۳۸ هفته ۱۵۰۰ بدنیااومد قدش ۳۹ سانت بود

الان ۳/۵سالشه زلزست

۱۱ ماهگی راه رفت

تمام حرکاتش سر وقت بود

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
2738
افسردگی گرفتم مدام گریه میکنم

بخداداری به خودتوبچه ات ظلم میکنی وزنش خوبه تازه اگه شیرت خوب باشهاینقدزودوزن بگیره

الانم داره واسه من مثلا غذا میپزه😄

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
چرا اینقدر کم بود

بند نافم خونرسانی نمیکرد بخاطر اون وزن نمیگرفت

2706