2733
2734
عنوان

شمالیا🤦🏻‍♀️😭

305 بازدید | 28 پست

اقا سلام اومدم شمال نوشهر ولی چقدر گرمه🤦🏻‍♀️☹شمالی های عزیزکروم شهرو پیشنهاد میکنید ممنون❤❤

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فقط دلسم و ویسر رو بهت پیشنهاد میکنم اینا ییلاقِ استان مازندران هس

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
2738
خوش اومدی ب شهرمون😍

مرسی عزیزدلم😍😘تقریبادوازده رسیدم از اونموقعبیرون نزدم خیلی گرم و شرجیه😥

مرد خوش قلب و خوشتیپم توآن آرزوی محالی بودی که الان کنارمی 😍❤منتظر صدای قدمای کوچولوی پسرم😍😘
میخای یخ بزنی برو رامسر جواهر ده

اره اره میخوام یخ بزنم😂😘مرسی خواهر

مرسی فداتتتشممم بارون نمیاد🤔

نه فک نکنم‌من خودم هفته پیش کلاردشت بودم نزدیک نوشهرم‌هس‌رفتیم بالاترش سمت علم‌کوه یه رودخونه خیلی تمیز وقشنگ داره مه هم بود وایس عکسشو بزارم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
ماهم اومدیم شمال فعلا همه جا گرمه تشستیم خونه زیر کولر بیرونم نمیریم

ماام☹😂

نه فک نکنم‌من خودم هفته پیش کلاردشت بودم نزدیک نوشهرم‌هس‌رفتیم بالاترش سمت علم‌کوه یه رودخونه خیلی ت ...

وااای نگو دارم میمیرم😍بذار بذار

2706