2703
2553
عنوان

یه سوال اینستاگرامی

72 بازدید | 4 پست

من دوتا اکانت دارم دوتا هم با ایمیل

یکی از اکانتامو نمیخام کسی تو مخاطبام متوجه شه، چیکار باید بکنم؟

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤

باایمیل متوجه نمیشن

در جهــان هستـے ،دقیقا همونجـا ڪہ نشستے :یادبگیـر و با اینـ عقیدهـ رشد و تلقے کنـ کـہ *انســــــــان* واقعے باشے ،انسان واقعے بودنـ بہ اینـ معنا نیستــ ڪہ چـادر مشکے سر کنے ،تسبیحـ بگیرے دستتـ و توجامعہ خودتو بہ دیگرانـ اثباتـ کنے ، سحر و شامـ درپیشگاہ الله خمـ و راستـ بشے درصورتے ڪہ معانیشو مورد توجہ قرار ندادے و درڪش براتـ سخت باشہ •••• انسانـ واقعے یعنے :اینقد وجدانـ داشتہ باشے تادلیو نشکنے ، غیبتـ همـ جنستو نکنے ، تهمتـ ناروا نزنے ، قضاوتـ بیجا نکنے ، شبانہ روز زندگیتو بہ دخالتـ درزندگے دیگران نگذرونے ،  زشت روی ، خوشگل روی ،کوتاه و بلندے ، ثروتمند، فقیرے را دیدے بہ تمسخر نگیرے ، دل مظلومیو شاد کنے ،باطنـ و ظاهرتـ یکے باشہ ، کار خیرے میکنے همجا جـــار نزنے ، بخششـ اونمـ بخاطر خدا داشتہ باۺے ، حسدورزے نکنے، بخاطر حرفـ مردمـ زندگے نکنے و....خلاصہ شبـ کہ سرتو میزارے روے بالشتـ راضے باشے ازخودتو وجدانتـ √آره انسانـ واقعے بودنـ یعنے خــدا ازتـ راضے باشہ و خنده رو بہ لباے امامـ زمانمونـ بیارے ❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فک کنم اگه با ایمیلن کسی متوجه نمیشه

چرا با اکانت قدیمیم ، واسم مخاطبا میان بالا، ینی واسه اونام میره؟

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
2720
چرا با اکانت قدیمیم ، واسم مخاطبا میان بالا، ینی واسه اونام میره؟

اونا اگه یا شماره باشن برا شما میان بالا ولی اگه شما ایمیل زدی برا اونا نه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم