2726
عنوان

دارم دق میکنم دعام کنین😭😭😭

170 بازدید | 10 پست

سرویکسم خیلی کم شده خیلی ۲۹هفته هستم امروزلک دیدم توروخداااادعاکنین نی نی م حداقل ۱۰روزم بمونه

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند شده؟

نت ۳۲ هفته لک و خون داشتم 

پرولوتن میزدم

اخرش بچه م توی ۴۱ هفته به دنیا اومد

نترس اصلا 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2728
چند شده؟ نت ۳۲ هفته لک و خون داشتم  پرولوتن میزدم اخرش بچه م توی ۴۱ هفته به دنیا اومد نترس ...

بالک خون چیزی نشده؟زیر۲۰امروزباولژینال فهمید دارم دق میکنم به خدا مال شماچند بود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
برای دوست منم همین شد شیاف و استراحت مطلق کرد اخرش بچه به زور ۴۱ به دنیا اومد یکم استراحت کنی میره ب ...

دوهفته س استراحتم لصلا بالا نرفته لکم دیدم امروزداغونم داغون

نگران نباش عزیزم انشاالله به وقتش بدنیا میاد استراحت کن، به دکترت گفتی؟

اره گفتم گفت فقط لستراحت

بالک خون چیزی نشده؟زیر۲۰امروزباولژینال فهمید دارم دق میکنم به خدا مال شماچند بود

سرویک رو نمیدونم

انومالی ۳۳ بود بعد دیگه چک نکردم نمیدونم اون زمان چند بود

انومالی چند بود؟ چرا سرکلاژ نشدی؟

اگه طول سرویکس کمه فقط استراحت مطلق داشته باش

زود هم برو دکتر

اگه لازم باشه برا استراحت یه مدت بستریت میکنه 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سرویک رو نمیدونم انومالی ۳۳ بود بعد دیگه چک نکردم نمیدونم اون زمان چند بود انومالی چند بود؟ چرا ...

نه بستریم نکردن گفت بدترشدی بروبستری شودکترم چک نکرده بودنفهمیده بودکمه