2733
2734
عنوان

بیاین حرفای امروزمو با شوهرم ببینید چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 53 پست
بشین باهاش صحبت کن وقتی حرف حساب سرش نمیشه ولش کن خوب

مگه به همین راحتیه ولش کردن من میخوام مشکلم حل بشه نمیخوام ازش جدا بشم چون واقعا دوسش دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه به همین راحتیه ولش کردن من میخوام مشکلم حل بشه نمیخوام ازش جدا بشم چون واقعا دوسش دارم

میفهممت فعلا بهش پیام نده زنگ هم نزن تا فردا اگه خودش زنگ نزد بعد تو زنگ بزن و اصلا نه بروت نیار که چی بین تون گذشته 

بدترن اشتبا اینکه راجبه ایجور مسائل از پشت تلفن یا با پیامک باهم حرف میزنین

خدا جون ممنون بابت این همه خوشبختی      همه چیز همونجوریه که دلم میخواد باشه  
2728
میفهممت فعلا بهش پیام نده زنگ هم نزن تا فردا اگه خودش زنگ نزد بعد تو زنگ بزن و اصلا نه بروت نیار که ...

اگر اینکارو بکنم میگه هواست به من نیست واست مهم نیستمو دوباره یه جنگ دیگه سر این موضوع

اگر اینکارو بکنم میگه هواست به من نیست واست مهم نیستمو دوباره یه جنگ دیگه سر این موضوع

الان اونم عصبانیه اگه زنگ بزنی یا پیام بدی جواب نمیده برا همین میگم اگه تا فردا زنگ نزد تو فردا زنگ بزن ولی خودتو خوب بگیر و ماجرای امروزو پیش نکش

الان خیلی حالم خرابه

خودتو با یه کاری سر گرم کن بهش فکر نکن سعی کن آروم بشی چیزی نیست حل میشه منم‌ تو دوران عقد از این مشکلات داشتم یادش بخیر 

2738
یک ماهه قبلشم یه سال نامزد بودیم

والا من بعد چند سال زندگی هنوز نمیدونم درامد شوهرم چقدره تو کارتاش چقدر پوله، مایلم نیستم بدونم اینطور ارامشم بیشتره،البته شوهرم حواس جمعه خودش 

الان بهم اس داد گفت با لجبازی زندگیتو خراب میکنی

ببین الان اصلا جبهه نگیر. یه جوری قضیه بزار تموم شه. حالا تازه یک ماهه عقد کردین. 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏چشم بد به دور که هم جانی و جانانی👨‍👩‍👧‍👦
2706