2726
عنوان

این شخص میتونه ازدواج کنه؟

363 بازدید | 34 پست

یه دوست دارم خیلی افسردست. ۲۵ سالشه قد کوتاه خیلی لاغر..ریزه میزه...پوست گندمی..صورتش خوبه..فقط دندونای جلوش یکم خراب شد یعنی قبلا خراب شده درست کرده بعد الان بد رنگ شده.. ارتباط اجتماعیش خوب نیست...خون گرم نیست یه جوری انگار بیشتر ادمو دفع میکنه تا جذب😅 شخصیت خنکی داره..شرایط خانوادشم اصلا خوب نیست از لحاط مالی😐

ولی طفلک خودش خیلی دوست داره عروس بشه خیلی غمگینه.... آخه مثلا خودشم میگه دوست دارم با یه پسری که شغل خوب داره کارمندی چیزی ازدواج کنم...ادم درب داغون اطرافش هست ولی این میگه نه البته خیلی موافق این کارشم مجردی بهتره تا یه زندگی مشترک  بد...

خیلی دلم براش میسوزه🙇🙇اخلاقشم یکم غده تو دل برو نیست ادم خوشش بیاد متاسفانه..بعضیا قیافشون از این پایینتره ولی انقد خونگرمو صمیمی و تودل برو هستن ادم خوشش میاد ولی این اخلاقشم آدم جذب نمیکنه😓

ولی گناه داره دست خودش نیست اخلاقش😣🙇🙇خیلی دردو دل میکنه باهام ولی کاریم از دستم ساخته نیست🤒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
والله اینجوری که توصیف کردی خودت هم حاضر نیستی باهاش ازدواج کنی تازه دوستش هم داری! یعنی میگم انگار ...

من باردارم چطوری ازدواج کنم😅😅😂

دلم براش میسوزه خیلی.‌قیافه زرد و زاری داری😢

بنظر من شما یکم باهاش کار کن یکم  روابط اجتماعی و عشوه و اینا یادش بده ادما قابل تغییرن...

اگه باسلیقه ای ببین چی بهش میاد پیشنهادش بده...

مثلا کفش پاشنه دار بپوشه یا لباسایی ک پرتر نشون میده.... یکمی نکات ارایشی بش یاد بده

بعضیا واقعا خانواده ای ندارن اینارو بهشون بگه...صواب داره بخدا

2706