2733
2734
منم علائمم رو بگم حدس بزن نی نی من چیه🤗 من همش گشنمه،از غذا خوردن متنفرم وقتی میخورم هیچ لذتی نمیب ...

عین منی. فقط من حالت تهوعم کمه. خیلی بسیاررر تنبلوووو شدم. هرموقع اراده کنم میخابم. منم خیلی بی میل میخورم. نمیدونم خوشگلم. ب من ک میگن دختره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استامینفن ساده مجازه...ولی تحمل کنی قرص نخوری بهتره

خیلی داغونم. میتونم تحمل کنم. چون قبلشم قرص خور نبودم. بیشتر آمپول و سرمی بودم. الان همون استامینوفن ساده رو هم بخورم بیهوشم.

2728
چطور مگه؟ میگن سر پسر آدم فرز و زرنگ میشه‌. من تنبل شدم. ظرفامو ب زور میشورم.خخخ

من سر پسرم از صبح تا شب خواب بودم میگفتم اصلا هیچم نخورم،ابم میخوردم میاوردم بالا ،راحت میخوابیدم حس گشنگی هم نداشتم

ولی الان گشنگی نمیزاره بخوابم،همش دلم میخواد بخورم گشنگی بهم فشار میاره ولی هر غذایی هم دوست ندارم

اگرم تکون نمیخورم چون استراحت مطلقم و هر بویی هم حالمو بد میکنه

وواااای خیلی بده ک. بچه ات چی بود ؟ خیلی تنبلو خابالو شدم. صبح نماز میخونم و میخابم تا ساعت یک ک شوه ...

منم خیلی خوابالو بودم همش خواب بودم 

بچه م پسره عزیزم 

ولی خیلی پراشتها بودم و هستم

2738
من سر پسرم از صبح تا شب خواب بودم میگفتم اصلا هیچم نخورم،ابم میخوردم میاوردم بالا ،راحت میخوابیدم حس ...

الهیی عزیزم چقد بده. انشاءالله همیشه سلامت باشی. اره منم همینجوریم.اصلن چیزی هوس نمیکنم هیچ..تازه حالم بد میشه از چیزای خوشمزه هم.

منم خیلی خوابالو بودم همش خواب بودم  بچه م پسره عزیزم  ولی خیلی پراشتها بودم و هستم

ماشاءالله خیلی خوبه. من خیلی پرخورم. ولی الان نمیدونم چرا هیچی میلم نمیکشه.هیچی هوس نمیکنم.خاب ک میچسبه عجیییب

اره میگن. ولی میگن کسلی نشونه دختره.هرچی هس باشه. سالم باشه. حال مادرشم خوب بشه.خخخ😭😂

انشالله عزیزم ولی بارداری همینجور اگه به وقت شاخ هم در اوردی تعجب نکن چون هر دفعه به جات درد میکنه

انشالله عزیزم ولی بارداری همینجور اگه به وقت شاخ هم در اوردی تعجب نکن چون هر دفعه به جات درد میکنه

خخخخ چقد خندیدم اینو خوندم. 😂😂 واقعن جامون توو بهشته ها👌