2703
2553
می دونی روفینا جان من از این حرصم می گیره که دکتر های دیگه تو زمینه جراحی بینی خیلی هاشون اگه یه کاری رو خراب می کنند انقدر شهامت این رو دارند که به عهده بگیرند و بگند بابا من خراب کردم بیا ترمیم کنم برات ولی این اصلا زیر بار نمی ره. یکی از دوستهای من اونقدر دکترش برای سوراخ های بینیش رو بد جراحی کرده بود که اون قسمتی که بین دو تا سوراخ بینی هستش ، کاملا به دیواره بینی تقریبا چسبیده بود و انگار که یکی از سوراخ ها کاملا بسته شده بود و اون یکی باز تر بود. فکر کن دکتره خراب کاری به این بزرگی کرده و خودش قبول کرده به دوستم گته بود که بیا برات درست کنم ولی دوستم می ترسید. و نرفت پیشش
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سینتیا جون فک کنم بستگی به دکتر داره.
بعضی از دکترا کارترمیمی خودشون رو بدون هیچ هزینه ای گردن میگیرن.و فقط پول کلینیک و بیمارستان.بعضی از دکترا هم هزینه عمل کامل ومیگیرن و مثلا میگن اشکال از من نبوده.بینی خودت طوری بوده که اینجوری شده.
بعضی از دکترا هم هزینه کمتری نسبت به هزینه عمل کامل میگیرن.که البته هزینه کلینیک و بیمارستان جداست و فک کنم در هر صورت باید پرداخت.مگه در موارد خاص.
2456
من حتی حاضر بودم که خودم هزینه کلینیک رو مجدد بدم یا تو مطب حاضر بودم که موضعی دوباره اون قسمت رو درست کنه ولی زیر بار نرفت.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
2714
نه عزیزم من اصلا این دکتر ها رو نمی شناسم و در مورد هدیه تهرانی هم چیزی نمی دونم.
این ها تو چه رنج قیمتی می گیرند؟
تخصصشون ترمیمه؟
سلام من دکتر حمید عارف رو بهت پیشنهاد میکنم.
البته من خودم پیش دکتر حمید ملکان راد عمل کردم. از شکل بینیم خیلی راضی ام. اما مشکل تنفسی دارم. یکی از سوراخهای بینیم از داخل تنگه. نمیتونم تمیزش کنم. البته مقصر خودم بودم که اینجوری شد.

یه دکتر خوبه دیگه هم هست به نام دکتر عامری http://www.dr-ameri.com/
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
اینم شماره دکتر حمید ملکان راد. کارش خیلی خوبه. به شرط اینکه خودت خیلی مراقبت کنی. من سهل انگاری کردم/
تلفن: 021-88782821, 021-88795333
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
منم اسم عارف رو شنیدمعامری رو هم همین طور.
مهدا جون ملکان ازت چه قدر گرفت؟ چه سالی؟
ملکان فامیل یکی از دوستای ما بود که من نمی دونستم.
2706