موضوع بحث

** جراحی زیبائی بینی **

| مشاهده متن کامل بحث + 41303 بازدید | 128 پست
1392/10/14
|
22:41
من حتی حاضر بودم که خودم هزینه کلینیک رو مجدد بدم یا تو مطب حاضر بودم که موضعی دوباره اون قسمت رو درست کنه ولی زیر بار نرفت.
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

نه عزیزم من اصلا این دکتر ها رو نمی شناسم و در مورد هدیه تهرانی هم چیزی نمی دونم.
این ها تو چه رنج قیمتی می گیرند؟
تخصصشون ترمیمه؟
دعای باران چرا ؟ دعای عشق بخوان , این روزها دلها تشنه ترند تا زمینها . خدایا کمی عشق ببار
سلام من دکتر حمید عارف رو بهت پیشنهاد میکنم.
البته من خودم پیش دکتر حمید ملکان راد عمل کردم. از شکل بینیم خیلی راضی ام. اما مشکل تنفسی دارم. یکی از سوراخهای بینیم از داخل تنگه. نمیتونم تمیزش کنم. البته مقصر خودم بودم که اینجوری شد.

یه دکتر خوبه دیگه هم هست به نام دکتر عامری http://www.dr-ameri.com/
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
اینم شماره دکتر حمید ملکان راد. کارش خیلی خوبه. به شرط اینکه خودت خیلی مراقبت کنی. من سهل انگاری کردم/
تلفن: 021-88782821, 021-88795333
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....
منم اسم عارف رو شنیدمعامری رو هم همین طور.
مهدا جون ملکان ازت چه قدر گرفت؟ چه سالی؟
ملکان فامیل یکی از دوستای ما بود که من نمی دونستم.
بهمن 85 عمل کردم. اون موقع 1 میلیون ازم گرفت. بعدشم گفت بیا برات ترمیم کنم. فقط هزینه کلینیک رو بده، من تنبلی کردم نرفتم. آخه اون موقع خیلی مشکلات داشتم.
دکتر حق گذار انگاری دو سال پیش اگه اشتب نکنم دو میلیون ونیم حالا فکر نمیکنم از 4 بالاتر باشه دیگه.من زنگ زدم مطبش .منشیش گفت واسه مشاوره روزای زوج 4 تا 7 اینجا باشین.نوبت قبلی هم لازم نداشت.
من تابستان 87 2 میلیون دادم.
بعد از عمل دوستم پیشنهاد داد که برم پیش ملکان و ترمیم کنم ولی اونموقع دیگه شرایطش رو نداشتم از نظر مالی.
نه قبول کرده بود. که مشکل داره و می گفت یه مقداری یکیش از اون یکی بزرگتره ولی مشکلی نیست که بخوام به خاطرش دوباره ترمیم کنم.