2733
2739
واقعاااا چه مسخره ...چی بگم نمیشه هم چیزی گفت...الانم که گفتن مثل اینکه دخترا نباید بستنی بخورن تو ا ...

آخه دروغ به این بزرگی میشه؟
اون تکذیب شد خانم
بیخودی اذهان مشوش نکنید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارههههه راس میگی هااا،خیلیا رو دیدم بدون جوراب نماز میخونن، من با یه خانمی که شوهرش آخوند بود دوست ب ...

پوشاندن پا در نماز بستگی به نظر مرجع داره ولی در بیرون تقریباً همه معتقدند کل پا باید پوشیده بشه

گفتم که به دوستمون به نظر مرجعشون مراجعه کنن .اینو فرستادم که بگم اونجوری که دوستمون گفتن این شبهه ا ...

پوشاندن پا در نماز بستگی به نظر مرجع داره ولی در بیرون تقریباً همه معتقدند کل پا باید پوشیده بشه

2731
خوشبحالتون من سر حجابم با شوهرم مشکل دارم اون بیحجاب میخواد من نمیتونم وژدانمو راضی کنم

عزیز دل التماس دعا
غبطه میخورم به حالت و ایمانت
تو با خدای خود انداز کار و دل خوش دار
که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند 

من صندل خیلی دوست دارم ولی چون بنظرم با جوراب جالب نیست کفش معمولی میپوشم

باشد که خداوند این از خود گذشتگی من را ببیند 😂😂😂

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

میشه یه سوال بپرسم ..من برای بچه دار شدن استخاره زدم زنگ زدم مشهد ایت الله سیستانی بد در اومد  بعد خودمم  تو نت آنلاین  استخاره گرفتم خوب در اومد  چکار کنم 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
چادريم  ولي انقدرا هم محجبه نيستم ك جوراب پوشيدن مهم باشه😅😅

واقعا چادری هستی؟؟؟ :|||

کاخ ارزوهام....

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2738
کمیته سال 70منحل شده. شما چند سالتون بوده اون زمان؟

. تا وقتی ۱۱۰ رو ایجاد کردن اسمش کمیته بود . همه هم کمیته میگفتن  اسم دیگه ای نداشتن 

تابلوهاشونم اداره با مفاسد اجتماعی بود فک کنم دقیق یادم نیس

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2706