2733
2739

بله تازه طرحهای قشنگتری اومده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم مد یا نه

ولی من از اولشم دوست نداشتم ش

ولی طبیعتا سلایق متفاوت و شما شاید دوست داشته باشید 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2728

منم میخواستم زبرا بگیرم که راحت باز و بسته بشه و در طول روز خونمون روشن باشه ولی توی اینستا ورتیلاین دیدم و همونو خریدم، خیلیییییی عالیه، حتما شما هم ببین

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
2738

سیستم ورتیلاین، مثل پرده عمودیه ولی در حالت باز واقعا مثل حریر ساده دیده میشه، رنگ بندیش هم کامله، من از برند ایپک خریدم، مترمربعی ۲۵۰ هزار تومن بود، این لینک رو ببین، خرید اینترنتی هم داره، شرکتشون توی سهروردیه

http://www.ipek.ir/Product/20-vertiline.html

منم میخواستم زبرا بگیرم که راحت باز و بسته بشه و در طول روز خونمون روشن باشه ولی توی اینستا ورتیلاین ...

ورتیلاین رو خیلی دوست دارم ، برای اتاق خوابامون ورتیلاین گرفتیم ولی آشپزخونرو خواستم زبرا بگیرم ، نمیدونم 🤔🤔🤔🤔

ورتیلاین رو خیلی دوست دارم ، برای اتاق خوابامون ورتیلاین گرفتیم ولی آشپزخونرو خواستم زبرا بگیرم ، نم ...

چه جالب، از همون پرده بازار گرفتین؟

ورتیلاین رو خیلی دوست دارم ، برای اتاق خوابامون ورتیلاین گرفتیم ولی آشپزخونرو خواستم زبرا بگیرم ، نم ...

خب پس برای آشپزخونه زبرا بگیر، هرچی که دلت میگه بگیر به مد کار نداشته باش، اول و آخر خودت میخوای توی خونه لذتشو ببری دیگه

2706