2733
2734

وقتی میبینم بعضی مردا چه جوری روی زناشون حساس هستن روی پوشش روی رفت وآمد برخورد با دیگران و اینکه شب حتما خونه باشن اما شوهر من اصلا اینجوری نیست اولای عقدمون یه کم بود الان اصلا کاری نداره من خونه باشم یا نباشم شب دیر بیام آرایش داشته باشم یه شب خونه دوستم بود حامله هم بود ساعت نه گفتم بیا دنبالم گفت خستم خودت بیا با آژانس من بعد خونه دوستم رفتم خونه بابام تا ده ونیم حتی زنگ نزد کجایی انگار نه انگار. چند شب پیش قهر کردم برو ساعت یازده شب اصلا براش مهم نبود وقتی آشتی کردیم گفتم تو نباید اون موقع شب جلوی منو می گرفتی گفت جای بدی که نمیفرفتی خونه بابات بود اونم با آژانس یعنی اگه ده شب ازش دور باشم نمیگه تو کجایی فقط منطقش اینه من نمیخوام تو رو اذیت کنم هر جور راحتی   ده آخه لعنتی یه کم برات مهم باشم دارم دیوونه میشم از وقتی هم دارم تاپیک های بچه های این جا رو میخونم دارم دیوونه میشم که چقدر شوهر من بیخیال هست چیکار کنم الان چند شبه همش دارم فکر میکنم و گریه 

کاش یاد میگرفتم دستم فقط روی زانوی خودم باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

ازیه لحاظم خوبه که انقدر بهت اعتماد داره.ولی اگه انقدر تاثیر داره روت دیگه نیا سایت

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

اینجا رو هیچ وقت جدی نگیر

اساتید محترم لطفا تا صحبتهای استارتر را در مورد هدف تاپیکی که ایجاد کرده نشنیدین الکی با دیدن عنوان تاپیک گزارش نزنید لطفا....کاربری قبلیییییییم😢😢😢

حالا یکی هم شوهرش گیر نمیده خودش خودشو اذیت میکنه

خوب بهت اعتماد داره و میدونه خطا نمیکنی البته تا یه حدی حق داری ولی بیش از حد حساس نباش رو این قضیه

به خودت شک داری مگه

دستمو ول نکن🤲🏻

منم گاهی اینجوری میشم بعدش میگم بیخیال 😢😢

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
2706