2726
اول همون متنی که گذاشتی، گفته شما طرف مقابلو فریب بدید و عقد بر مبنای اون فریب شما واقع شده باشه، آش ...

نه 😔

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷
استارتر چند سالته؟؟؟؟  شوهرت واقعا داره از سادگی سو استفاده می کنه

۲۷

تیکر براورده شدن حاجتمه .میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم 🌹🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جان من بگو باور نكردي 😂😂😂 عزيزم مگر الكي !؟!  اينقدر ساده نباش دو روز ديگه شوهرت سوارت ميش ...

۲۷

۲۷

اطلاعاتت را راجع به حقوق خودت ببر بالا وقتی شوهرت از این حرف های مسخره زد محکم باهاش برخورد کن 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2728
اطلاعاتت را راجع به حقوق خودت ببر بالا وقتی شوهرت از این حرف های مسخره زد محکم باهاش برخورد کن 

چند تا کتاب بهم معرفی میکنید بخونم ؟؟ بر مبنا یعنی چ

چند تا کتاب بهم معرفی میکنید بخونم ؟؟ بر مبنا یعنی چ

والا من کتاب هایی که خوندم درسی بوده نمی دونم شما پایه حقوقی ندارید متوجه می شید یا نه 

ولی برای همین فسخ نکاح بزن تو گوگل فسخ نکاحpdf

مقاله رایگان هست دانلود کن و بخون 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
اره گفنن بچه ها . امروز اینقد اذیتم کرد زیاد گریه کردم فشارم افتاد بعد گفت عصبیه چرا بهم نگفتی عصبی ...

مطمئنی شوهرت سالمه؟ مثل سادیسمیا  می مونه 😒😒

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اره گفنن بچه ها . امروز اینقد اذیتم کرد زیاد گریه کردم فشارم افتاد بعد گفت عصبیه چرا بهم نگفتی عصبی ...

شوهرت روانیه؟؟؟؟ حالا چون شما ساده ای حق داره اذیتت کنه اینجوری؟؟؟ عصبی شدم بخدا یعنی چی اخه اینا چه رفتاریه باهات داره!!! شما چرا اجازه میدی اذیتت کنه؟؟؟ 

شوهرت روانیه؟؟؟؟ حالا چون شما ساده ای حق داره اذیتت کنه اینجوری؟؟؟ عصبی شدم بخدا یعنی چی اخه اینا چه ...

چیکار کنم 😔😔😔😔

مطمئنی شوهرت سالمه؟ مثل سادیسمیا  می مونه 😒😒

نه مطمئن نیسم 😔😔

خیلی خیلی برات ناراحت شدم همه تاپیکاتو خوندم  سر درد گرفتم  نمی تونم بخوابم . چرا اصرار و التماس به زندگی با این ظالم  و بی رحم داری؟؟؟؟؟؟ چرا ؟؟؟؟؟؟  چرا اجازه میدی  ازت استفاده کنه و بعد مثل دستمال تفی پرتت کنه اون ور؟؟؟؟؟این همه تو رو پس میزنه  در حقیقت عذر میخوام عزیزم عذر میخوام تف میکنه     دست نمیکشی ازش چرا؟؟؟؟؟  بسه دیگه   به خودت بیا   به خودت احترام بدار.  این آقا برای تو  همسر  یار و یاور  و تکیه گاه زندگی نمیشه.      عزیزم  گلم خییییییلی مواظب باش بچه دار نشی .      ناراحت شدم برات خیلی .😔😔😔😔😔😔😔

نه تو موضوع روانشناسی راهنماییت کردم

خانوم وکیل یه سوال بپرسم ؟؟

اگه زن و شوهر طلاق بگیرن و بچه کوچیک باشه و پیش مادرش و شهرمادر خانم جای دیگه باشه زن میتونه ب شهر خودش برگرده و مرد وظیفه داره اگه میخواد  بچشو ببینه خودش بیاد و بره یا نمیتونه از اون شهر بره ؟

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...
خیلی خیلی برات ناراحت شدم همه تاپیکاتو خوندم  سر درد گرفتم  نمی تونم بخوابم . چرا اصرار و ...

ممنون واقعا

خانوم وکیل یه سوال بپرسم ؟؟ اگه زن و شوهر طلاق بگیرن و بچه کوچیک باشه و پیش مادرش و شهرمادر خانم جا ...

من وکیل نیستم خانومی روانشناسم اطلاعی ندارم اینو

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
2706