2733
2734
عنوان

بتا بعد آی وی اف

7011 بازدید | 37 پست

سلام بچه ها خوبین؟امروز رفتم آز دادم بتام ۶۵۷ بود روز ۱۲ انتقال جنین هست به نظرتون چطوره؟ کسی تجربه داره؟ دکترم زنگ زدم گفت پس فردا باز آز بده خبرشو بهش بدم..

مبارکه

البته برای روز 12 یکم زیاده . امیدوارم خارج رحمی نباشه و بارداری سالمی رو تجربه کنی

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مبارکه البته برای روز 12 یکم زیاده . امیدوارم خارج رحمی نباشه و بارداری سالمی رو تجربه کنی

لوله هام مسدوده و دکترم گفت درصدش خیلی پایینه خارج رحم باشه... ولی میترسم چون دوبار حاملگی خارج رحم داشتم

لوله هام مسدوده و دکترم گفت درصدش خیلی پایینه خارج رحم باشه... ولی میترسم چون دوبار حاملگی خارج رحم ...

مگه نمیگی انتقال؟ اخه چطور خارج رحمی میشه. دکتر جنینتو تو رحمت کاشته . 

2738
لوله هام مسدوده و دکترم گفت درصدش خیلی پایینه خارج رحم باشه... ولی میترسم چون دوبار حاملگی خارج رحم ...

خب اگر نظر دکتر این بوده که مشکلی نیست

تبریک میگم

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

به نظرتون توی انتقال امکان خارج رحم وجود داره؟

خیییییییر . به هیچ عنوان. دکتر جنین رو تو رحم میکاره. اخه شما ای وی اف میکنین راجع به عملش چیزی هم تحقیق میکنین؟ یا از دکترتون نمیپرسین؟

اره تو رحم کاشته شده... میگن احتمال دوقلویی باشه که بتا بالاس و زود نشون داده...

بله احتمال دوقلویی هم بالاست چون معمولا روز 12 بعد انتقال بتا زیر 200 هستش

منم دو هفته بعد انتقالم آزمایش دادم و بتام زیر 100 بود

Free Glitter Graphics

اره دوتا جنین گذاشتن...برا همین احتمال میدم دوتاش گرفنه باشه...

عزیزم مبارک باشه

میشه راجب ای وی اف یکم توضیح بدی

بعد تخمک کشی چیا خوردی و چیکار کردی هایپر نشی

بعد کاشت چی؟چه غذاهایی میخوردی ؟استراحت مطلق بودی؟

خدایا راضیم به رضایت یاور همیشگی من امید من مطمئنم تنهایم نمیذاری🌸🌸«یا صاحب الزمان أغثنی یا صاحب الزمان أدرکنی»🌸🌸
2706