2737
2734
عنوان

روز ۱۰ بعد پری دیروز رفتم سونو...

252 بازدید | 21 پست

یه فولی ۲۴ راست و یه ۲۲ چپ و یه ۱۵ داشتم، ماه پیش هم فولی هام خوب بود اقدام کردم ولی باردار نشدم، این ماه رفتم فکر کردم حتما بهم امپول میده ولی مجددا گفت فقط یک شب درمیون اقدام کن، امپول به هیچ وجه، کسی و بخوام iui و ivf کنم امپول میدم، نظرتون و بگید لطفا

روز ۱۰ فولی ۲۴ 🤔تخمک گذاری زود بوده.پریت کمتر از ۷ روز طول میکشه؟

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
البته فوق نازایی و ivf هستش، کارش عالیعهههه حرف نداره، ایرانی های مقیم خارج هم نوبت میگیرن میان پیشش

بله کارشون درسته منم پیش فوق تخصص رفتم و ۴تا فولیکول بالغ داشتم بهم امپول ازادسازی نداد.چون احتمال اینکه چندتایی ازاد بشه زیاده

اره پریودام ۴ روزه است

پیاده روی زیاد کن ،حرکت پروانه اونی ک کف پاهامون رو ب هم میچسبونیم رو زیاد انجام بده تا تخمک آزاد بشه و تبدیل ب کیست نشه،ی روز در میون اقدام کن

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
بله کارشون درسته منم پیش فوق تخصص رفتم و ۴تا فولیکول بالغ داشتم بهم امپول ازادسازی نداد.چون احتمال ا ...

خودت بعدش باردار شدی؟ بدون امپول؟؟ چند ماه اقدام بودی؟ کلومیفن هم خوردی؟

2738
پیاده روی زیاد کن ،حرکت پروانه اونی ک کف پاهامون رو ب هم میچسبونیم رو زیاد انجام بده تا تخمک آزاد بش ...

پیاده روی تخمک رو آزاد میکنه؟؟ممنونم از راهنمایی ات عزیزم

2706