2733
2734
عنوان

کیا عمل ترمیم بینی انجام دادن

182 بازدید | 25 پست

بچه من ۴ماهه عمل کردم ولی ببنیم طبیعی و صاف شده اصلا قوس نداره کسی بوده مثل من؟؟میخوام زمستون برم ترمیم کنم نیمه فانتزیش کنه خوب میشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بینی منم قشنگ نیست ولی میترسم عمل کنم پشیمون شم 

درباره شما .. ما تو فامیل داشتیم که بعد ترمیم بهتر شده بینی اش

اینکه خدا سهم ِ زیبایی ِ دیگران را گرفت و به تو داد .. شاید عادلانه نبود ... ولی خیلی عاشقانه بود 💟
منم مبیخوام. برای منم زیادی طبیعیه

با کی بودی ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738
من ی با ر عمل کردم افتضاح شد چن سال بعد رفتم ترمیم پیش ی دکتر دیگه عالی شد خداخیرش بده

کی و چه قد دادی ؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
اخه چه کاریه.بینی طبیعی خیلی قشنگتره.بیخیال عمل دوباره شو تو رو خدا

میدونی ...وقتی یکی عمل میکنه انتظار داره که خیلی عالی بشه یجورایی توقعش میره بالا بعدکه اینجور نشه یجور حس سرخوردگی میاد سراغ ادم

2706