2726
عنوان

آبم با مامانم تو يه جوب نميره كه نميره اينم از ناهارش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3752 بازدید | 168 پست
آفرين حرف دلمو زدي ولي مامانم ختي در اين حد نيست كه خودشو بزنه به اون راه رسما ميگه به من ربطي ندا ...

عزیزم، ببخش این قدر رک می گم. این نظر منه. بچه هیچ دینی برای پدر و مادر گردنش نیست. پدر و مادر بودن که خواستن بچه بیارن و بچه انتخاب نکرده به دنیا بیاد، خصوصا تو کشوری مثل این جا. وقتی یه مادر هیچ چیزیو رعایت نکرده(مثل مادر من، مادر شما رو نمی دونم) و همیشه در راستای بدبخت کردن من قدم گذاشته و منو ول کرده به امون خدا. با هم چین کسی باید قطع ارتباط کنی. رهاش کنی و اسمشو دیگه نیار. و مطمئن باش یه روزی می فهمه که چه قدر اشتباه کرده. من این روز برام پیش اومد و باز هم نبخشیدمش. الانم برام مهم نیست. فقط show off کن که مادر داری تا خانواده شوهر چرت و پرت نگن، وگرنه ولش کن! فکر کن یتیمی!
ببخشید این قدر تند حرف زدم بیشتر از این که این نوشته ها خطاب به شما باشه، خطاب به خودمه. 

عزیرم الهییی همه مامانای رفته رو خدا رحمت کنه مامانای همه رو هم خدا حفظ کنه از خدا میخوام مامانم ه ...

من ۶ ماهه ندیدمشون پدر مادرمو 

نون خالی که سهله حاضرم بشینم جلوشون کاه گل بخورم فقط جلو چشم ببینمشون😭دلم واسشون ی ذره شده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینو بدون اگه مادرت بهت محبت نداشت الان سالم بزرگ نشده بودی ...همون شیری که بمون دادن خودش دنیایی ...

مامان من به من شير نداده اصلا

سالمم نيستم 

زخم معده دارم

مشكلات گوارشي شديد

اعصاب و روانمم داغونم 

يه بار هفت سالم بود

ميخواستم بحونم خونه ي مامان بزرگم

مامانم اينا نذاشتن

منو آوردن خونه بابام يه ضربه زد تو سرم 

خوردم با سر تو ديوار و بقيش يادم نيست

صبح كه بيدار شدم اتاق دور سرم چرخيد

اون موقع نميدونستم اسمش سرگيجست 

رفتم به مامانم گفتم همه جا داره ميچرخه

منو برد محل كار بابام گفت دست باباتو بوس كن😒😒

نگفتم قهر كردم دخترم خوابش ميومد گريه كرد اومدم خونه مادرشوهرم دستپختش عاليه و با همه ي اخلاقاي بد ...

بهت توصیه میکنم جبهه تو نسبت به مادرت عوض کن. هر چقدرم دلگیر باشی ازش یا اون بد باشه مادرته زحمتتو کشیده. 

دنیا دنیا هم که بش خوبی کنی نمیتونی یه روز که تو شکمش بودی رو جبران کنی. 

در جریانی که خودت مادری دیگه

2728
من ۶ ماهه ندیدمشون پدر مادرمو  نون خالی که سهله حاضرم بشینم جلوشون کاه گل بخورم فقط جلو چشم بب ...

عزیزززززم سایشون همیشه بالا سرت باشه تنشون سالمممم

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
شما این خانوم رو درک نمی کنید چون هم چین مادری نداشتین، من دارم. این جور مادر ها با بی محلی و انجام ...

اینی که شما میگی بابای منه تنها راهشم اینه که نقطه ضعف دستشون ندی و حساسشون نکنی اینا از ازار بقیه لذت میبرن واسشونم فرقی نداره طرف کیه

نگفتم قهر كردم دخترم خوابش ميومد گريه كرد اومدم خونه مادرشوهرم دستپختش عاليه و با همه ي اخلاقاي بد ...

بنظرم مشکل شما با مادرت سره اینه که تاییدت نمیکنه برا همین شمام تاییدش نمیکنی و بینتون جنگ شده.غذا رو هر کسی به سلیقه خودش درست میکنه.توقع بیجاییه انتطار داشته باشی طبق میل شما باشه.انگار میخوای بهش بگی من حالیمه تو حالیت نیس

مامان من به من شير نداده اصلا سالمم نيستم  زخم معده دارم مشكلات گوارشي شديد اعصاب و روانمم ...

خب مشکل از غدا نیست مادرت وپدرت واقعا اشتباه کردن چی بگم این رفتار درحق یه بچه بده

جاوید عشق مامان
وا یه کم نمک میپاشیدی روش یه کم هم ابلیمو می‌زدی .چند سالته؟عین بچه‌ها من گوشت ندارم.نهایتادوست نداش ...

😂😂😂😂😂😂

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
بهت توصیه میکنم جبهه تو نسبت به مادرت عوض کن. هر چقدرم دلگیر باشی ازش یا اون بد باشه مادرته زحمتتو ک ...

ميام عوض كنم خودش نميذاره

مثلا من اگه بهش بگم بيا بريم آرايشگاه موهاتو رنگ كن نمياد

ولي اگه دخترداييم يا عمم بگه ميره

من اگه بگم فلان لباسو بپوش نميپوسه ولي اگه يكي ديگه بگه ميپوشه

خيلي كاراست

2706