2737
2739
عنوان

آبم با مامانم تو يه جوب نميره كه نميره اينم از ناهارش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3752 بازدید | 168 پست
من رو غذاي بي مزه حساسم و مامانمم بهتر از هركسي ميدونه بايد بيشتر توجه كنه هميشه همين كارو ميكنه&n ...

نیم ساعت قبل غذا برو بچش ببین چی کم داره خودت اضافه کن

من ندیدم تو ابگوشت ابغوره بریزن ما ترشی میاریم سر سفره باهاش میخوریم

شایدم انقد سختگیری هروقت تو مهمونشی مامانت هول میشه 

بخدا منم همین طوریم بعد من دیگه دختر نیس یه داداش دارم میرم اونجا همه کارارو‌میکنم کیک درس میکنم دسر ...

اره اخه مادره،من خودم بعد ازدواج قدر مامانمو خیلی بیشتر دونستم اخه مجردی کمکش نمیکردم زیاد،الانم زودبه زود سرمیزنم کاراشو میکنم اخه کمرش گرفته

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهر من اینجوریه شوهرم پیاز درشت تو غذا دوس نداره از بچگی باهاش بحث داره الانم داره اصلا عینه خی ...

وای شوهرتون چه کار بدی میکنه طفلک مامانش چه زجری میکشه وقتی پسرش بعد از یه عمر زحمت میگه زنم بهتر از تو غذا درست میکنه

من رو غذاي بي مزه حساسم و مامانمم بهتر از هركسي ميدونه بايد بيشتر توجه كنه هميشه همين كارو ميكنه&n ...

بنده خدا آشپزیش در همون حده بعدم وقتی شما غذا پر نمک یا تند مخوره بقیه محبور نیستن بخلطر شما اونطوری بخورن.به حد معمول غذا رو اودیه میزنن هرکی بیشتر خواست تو کاسه خودش بریزه این دیگه نهایت خودخواهی که کل قابلمه لخواد به میل شما باشه

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
ببينيد من خودم يه مادرم خيلي وقتا به دل دخترم راه ميام ولي مامان من از بچچي هيچ وقت به دل ما راه ني ...

کار خوبی کرده به بابات چسبیده.به دختر نمک نشناسی مثل تو میچسبسده که چی بشه به خاطر اینکه نمک نداره دلشو شکستی غذا نخوردی پاشدی اومدی؟؟؟

فروش لوازم آرایش و بهداشتی کیفیت عالی و قیمت عمده
2738

عزیرم الهییی همه مامانای رفته رو خدا رحمت کنه

مامانای همه رو هم خدا حفظ کنه

از خدا میخوام مامانم همیشه باشه نون خالی بزاره جلوم ولی همیشه پیشم باشه😍😭

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
به خاطر غذا ناراحت شدی ول کردی اومدی خونه؟ ببخشید ولی خیلی رفتارت بچه گانه و لوسه و نسبت به مادرت ب ...

نگفتم قهر كردم

دخترم خوابش ميومد گريه كرد اومدم خونه

مادرشوهرم دستپختش عاليه و با همه ي اخلاقاي بدش يه اخلاق خيلي خوبي كه داره اينه كه حرفتو شده باشه ظاهرا قبول ميكنه

اين جذابش ميكنه

اگ اشنابودی هیچوقت باهات رفت وامدنمیکردم. ازاینایی هستی ک میری میخوری میریزی ومیای میگی ال بود بل بود... دیگ حداقل برای مادرت اینطور نباش

خدا جووونم مراقب نی نی تو دلم  باش🤰🤰🤰 ⁦❤️⁩⁦❤️⁩... خدایا شکرررت ک درست وقتی ک فکرشم نمیکردم حاجتمو دادی و مامان شدم⁦❤️⁩
وای شوهرتون چه کار بدی میکنه طفلک مامانش چه زجری میکشه وقتی پسرش بعد از یه عمر زحمت میگه زنم بهتر از ...

حق داره  هیچ کس غذاهاشو دوس نداره بجز دختراش.من میخورم حالت تهوع میگیرم فک کن کشک بادمجون بگن نهار یه چیزی فقط از بادمجون میفهمی کشک بادمجونه.اصلا معلوم نیست فقط  مهمون داشته باشه درست حسابی میپزه.اصلا ارزش نمیده به عروس دادماداش.نبودی ندیدی.چرا تعریف میکنه ولی نه تااونحد.

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.

شوهرمن یه سری چیزایی که مامانش به غذا اضافه میکنه رو دوست نداره اما خب بقیه دوست دارن،بخاطر همون من گاهی خودم غذا میپزم دلم نمیخواد به مامانش بگه غذا نمیخورم ناراحتش کنه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹

فرض کن مامانت از سر بی تفاوتی یا حتی لج غذا رو اونجوری آورده .بازم شما باید میخوردی و حرف نمی زدی.به جاش کمتر رفت و آمد کن.مادر شوهر من واقعا رو اعصابه .دخترهاش نه زیاد رنگ میزنن نه دغدغه مامانشون رو دارم .ولی تایمی که میان خونه مامانش.سعی میکنن اصلا باهاش دهن به دهن نذارن.فکر کن ما جاریها و نشسته بودیم خواهر شوهرمم بود .مامانش گفت چقدر لاغر شدی .و بدشکل شدی.ابروهاتم تتو کردی خیلی زشت شده.😑 بنده خدا هیچی نگفت 

ببينيد من خودم يه مادرم خيلي وقتا به دل دخترم راه ميام ولي مامان من از بچچي هيچ وقت به دل ما راه ني ...

حالا باز خوبه به بابات میچسبیده

تو همین سایتم عین مامان شما پره

جای نوزاد رو زود جدا میکنن نصفه شبم شیشه میچپونن دهنش میگن نمیخوایم به زناشوییمون لطمه بخوره

2706