2737
2734
عنوان

آبم با مامانم تو يه جوب نميره كه نميره اينم از ناهارش😒

| مشاهده متن کامل بحث + 3752 بازدید | 168 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق داری استارتر.آخه مگه میشه کسی برای مهمونش گوشت نذاره؟؟☹

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....
کاش منم مامان داشتم بی مزه میپخت بخدا قبوله فقط کاش بوود 

خدارحمتش کنه گلم ❤

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731

من یبار خونه مامانم بودم دلمه پخت تهش همش سوخت

بعد من مجبور شدم بگم عاشق سوخته ی دلمه ام☺

همش کربن خوردم ولی بروی مبارکم نیاوردم🙄

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
من رو غذاي بي مزه حساسم و مامانمم بهتر از هركسي ميدونه بايد بيشتر توجه كنه هميشه همين كارو ميكنه&n ...

اگه ازعمد ميكنهك خوب كاري ميكنه شايد ميخواد بهت ياد بده يكم خويش تن دار باشي🤔

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

مهمون که نبودی عزیزم...میرفتی بالای قابلمه مزه میکردی یه خورده نمک و ترشی به غذا اضافه میکردی ...بعد میووردی سر سفره

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
الهی منم همچین حسرتی دارم😔

خیلی دلم هواشو کرده هیچوقتم نشد مادری و دختری کنیم

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
من رو غذاي بي مزه حساسم و مامانمم بهتر از هركسي ميدونه بايد بيشتر توجه كنه هميشه همين كارو ميكنه&n ...

چه مغرور...تو خودت باید وقتی میری اونجا غذا بپزی 

من میرم خونه مامانم همه کاراشو‌میکنم

🧚‍♀️
خدارحمتش کنه گلم ❤

ممنون خدا همه مادران رفته رو قرین رحمتش قرار بده

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد
2706