2726
عنوان

اینه شمعدان

179 بازدید | 6 پست

https://www.google.com/search?q=آینه شمعدان ساده&tbm=isch&hl=fa&hl=fa&tbs=rimg:CbFgZZTCCW7RIkC5uBJCrugY1DzCE-WPvmYKXupTQqmwqRJKW_1rNj_1LsjCoOMlNThRuY58P23cNSHoh2GyG3zRt76-frVhSAEDdKKhIJubgSQq7oGNQReRUw6MI5nPQqEgk8whPlj75mChEUIkZzw4o57CoSCV7qU0KpsKkSETQxvjgejhauKhIJSlv6zY_1y7IwRFCJGc8OKOewqEgkqDjJTU4UbmBHBMvVQP5NZYCoSCefD9t3DUh6IEYkFvJ8GMcZAKhIJdhsht80be-sRiK-x98qYE2gqEgnn61YUgBA3ShHlkONgdO83dQ&client=ms-android-samsung-ga-rev1&ved=0CBIQuIIBahcKEwiYmaP86srjAhUAAAAAHQAAAAAQBw&biw=360&bih=649#imgrc=mCOehmW2a4MJkMاینو سفارش دادم چطوره؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لینکو  زدم کلی اینه اومد ک!

من اینه شمدونم نقرع و سادس با میز سنگی. دوسش دارم. ایته کنسول بحای اینه شمدون اصلااا نمیپسندم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
لینکو  زدم کلی اینه اومد ک! من اینه شمدونم نقرع و سادس با میز سنگی. دوسش دارم. ایته کنسول بحای ...

عزیزم ی عکس بزرگ بقیش کوچیکن واس منم سادگی اینه ملاک بود ک اینو سفارش دادم میزشم با جهازم میخرم ک بهم بیان