2737
2734
عزیزم ازدواج قسمته هر وقت باشه وقتش خودش جور میشه شما فقط توسل کن به ائمه  شاید جلوتر بیفته ولی ...

اره راست میگی 

خواستگار نداشتن بهتر از خواستگار بد داشتنه 

من ک خواستگار میاد میره و پشت سرشو هم نمیبنه 

کلی روی اعتماد بنفسم تاثیر گذاشته 

افسرده شدم همش فکر میکنم چ عیبی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من 34 سالمه و نگران آینده ب خاطر شرایطم

ببین نماز حضرت زهرارو بخون اگه سحر داری باطل بشه و یک بخت خوب گیرت بیاد ادامه بده نماز تا وقتی حاجت روا بشی ... ختمم گذاشتن دوست داشتی شرکت کن تو تاپیکام بچه ها حاجت گرفتند ازش از جواد الائمه یاعلی هم واسه بعد ... استعینوا بالصبر و الصلاه🤗

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
عزیز مگ 40 روزه نبود

راستش من شنیدم ۴۱روزه.ولی ۲۱روز و۴۰روزم شنیدم.بنظرم همون ۴۱روزو بخونید،چون از بچه های سایتم شنیدم که بااین ختم نتیجه گرفتن

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
چرا امروز تاپیکا همه واسه ازدواجه.. بخدا شوهر کردنم همچین چیز رویایی هم نیستا .. تا مجردیم پی ازدوا ...

تاپیک قبلیتون از خوشی بارداری دستاتون میلرزید حالا ایشون با ۳۴ سال سن حق نداره نگران آینده ازدواجش باشه . عجب 😁

2738
عمم بختم رو بسته بود  هر چی خواستگار میومد دیگه زنگ نمی‌زد پیش کسی رفتم جنتا دعا بهم داد گفت ...

من شوشو دارم ولی بختمو بستن هی به در بسته میخوریم جوری که همه اتفاقی میفته که نشه ازدواجمونو به اخر برسونیم

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
اره راست میگی  خواستگار نداشتن بهتر از خواستگار بد داشتنه  من ک خواستگار میاد میره و پشت ...

نه عزیزم اینا قسمته همش ولی اگه سحرم کرده باشند این مشکلات پیش میاد ولی نماز حضرت زهرا بخون  حتما برای اینکه اگه سحری داری خدای نکرده بره و یک ازدواج موفق داشته باشی😘😘😘

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2706