2733
2734
عنوان

بچه ها کمک

60 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من امسال اگه خدابخوادمیرم دانشگاه بعد یکم اطلاعاتم کمه بنظرتون کلاستور بگیرم واسه جزوه یا نمیخواد بعداینکه کتاباروچه جورباید تهیه کنم؟

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره کلاسور خوبه 

کتابم هراستادی که بخواد معرفی میکنه شما میری از کتابفروشی یا انتشارات دانشگاهتون تهیه میکنی یا از ترم بالایی ها میگیری یا دست دوم میخری

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2728
واااای عزززیزززمم... تبریک میگم بهت ... یاد سال اول دانشگاه خودم افتادم. اول از همه رشتت چیه؟

مرسییی گلم والا چی بگم من اربچگی عاشق مامائی بودم رشتم تجربیه ولی درنمیام مامائی چون برای کنکورنخونده بودم وخیلی الکی زدم ولی امسال خیلی فکرکردم گفتم برم روانشناسی 

2738
مرسییی گلم والا چی بگم من اربچگی عاشق مامائی بودم رشتم تجربیه ولی درنمیام مامائی چون برای کنکورنخوند ...

الان روانشناسی قبول شدی یعنی؟

وقتی استاداتون کتابا رو معرفی کردن میتونی از سال بالایی ها بگیری، همینطور قطعا یه جایی تو شهرتون باید باشه ک کتاب دست دوم بفروشه. اونجا رو پیدا کن و از اونجا بخر. البته کتابخونه دانشگاه هم میتونی عضو شی و به عنوان امانت بگیری، اما فک کنم فقط یکماه میتونه دستت باشه، بازم بپرس اگر تا اخر ترم اجازه میدن دستت باشه از کتابخونه بگیر. خصوصا عمومی ها رو.

اگر رشتت جوریه ک جزوه نویسی زیاد داره دوسه تا دفتر کلاسوری بخر ، اگر جزوه نویسیتون کمه یه دونه هم کافیه. بستگی به رشتت و استادات داره ک چقد جزوه نویسی داشته باشی... 

الان روانشناسی قبول شدی یعنی؟ وقتی استاداتون کتابا رو معرفی کردن میتونی از سال بالایی ها بگیری، همی ...

آهااان والا میخوام روانشناسی آزادبرم باید همینکارکنم مرسی ازراهنماییت عزیزم