2737
2734
عنوان

شنیدین میگن کرم از خوده درخته؟

762 بازدید | 55 پست

این ی واقعیته محضه.اگه زن و شوهر پشت هم باشن ن خانواده دختر ن خانواده پسر جرات بی احترامی ب اون زوجو پیدا نمیکنن.اگه یکی این وسط کوتاهی کنه راه باز میشه واسه مادرشوهر یا مادرزن.لازم همیشه بجنگیم بگیم ب زنمون احترام بزار یا ب شوهرمون احترام بزار میتونیم بگیم مامان بی زحمت اینو جلوی خانمم نگو یا مامان جلوی شوهرم صورت خوشی نداره.امروز فهمیدم تمام بی احترامی هاییی ک این شش ساله بهم شده دلیلش مادرشوهرم نبوده بلکه شوهرم بوده تمام تحقیر شدنم توهین شدنم فقط ی دلیل داشت اینکه شوهرم احازه میداد ک مادرش روز ب روز گستاخ تر بشه روز اول از ی دخالت کوچیک شروع میشه یا بی محلی و توهین زیر پوستی بعدش علنا بهم فحش میداد و توهین میکرد و .....من مقصرو مادرشوهرم میدونستم ولی فهمیدم ن فقط ب خاطر شوهرمه ک اینقدر جری شده...

کاملا درسته

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موافقم عزیزم دقیقا 👍🌹

زندگی با مادرشوهر تو یک ساختمان واقعا خر است 😪😪😪 اونایی که نامزد یا مجرد هستید خواهرانه میگم قبول نکنین این موضوع رو ... سوالی چیزی بود در خدمتم 🌷🌺
2738
مادرشوهر شعور نداره شاید شوهر خودتم عاصیه از دستش

ن دیدی یکی مثلا اسم بچتو مسخره کنی تو با کلام احترام و حدی بگی اسم بچم اینه درست صداش کن لطفا دفعه بعد درست صداش میکنه چون صورت و لحن جدیه شمارو دیده دیگه جراتشو نمیکنه بخاد مسخره کنه تو چیزای بزرگتر هم همینطوریه

کاملا درسته..منم راهم دوره وقتی میرم شهرستان خونه بابام مادرشوهرم ک خونشون اونجاس میرم سر میزنم هی میگه پسرم تنها گذاشتی هی غر میزنه ک بهم خوش نمیگذره تا اینکه شوهرم جندروز تعطیلی اومد و مادرش بهش گفت نازنینم تنهات میذاره میاد شوهرمم گفت خوب اینم احتیاج داره دلش تنگ میشه برا خانوادش از اون روز ب بعدهروقت میرم  دیگه ندیدم بهم چیزی بگه 

ن دیدی یکی مثلا اسم بچتو مسخره کنی تو با کلام احترام و حدی بگی اسم بچم اینه درست صداش کن لطفا دفعه ب ...

چرا خودت محکم برخورد نمیکنی؟ اگر در برابر مادرشوهرت بدتر از خودش بشی تمومش میکنه

2706